203

O tom asi už dnes nikdo nepochybuje. Přesto, pokud si hned na začátku dáte špatný cíl, můžete ho dosahovat velice špatně nebo ho nemusíte dosáhnout vůbec. A to mi přijde hrozná škoda.

Proto sama kladu takový důraz na to, aby si lidé své přání a sny pořádně podrobili zátěžovému testu (jak já tomu říkám) a zvýšili si tak šanci na jejich uskutečnění. Sama jsem špatnými cíli ztratila 6 měsíců, kdy jsem na nich pracovala naprosto intenzivně! Nevadí, je důležité se poučit.

Všechny cíle nejsou Vaše

Věděli jste to? Protože já vím, že oni se můžou zdát být Vaše na 100 %, přesto stačí, abyste se na ně podívali jiným úhlem pohledu a je možné, že si svůj seznam hezky proškrtáte. Zjistila jsem například, že pokud lidé bojují s nízkým sebevědomím, velice často si na své seznamy dávají sny, které nejsou vůbec jejich. Dělají je například pro získání uznání někoho jiného. Což je pro ně mnohdy zcela nový úhel pohledu. Ale to je jen jeden způsob, jak svá přání zkontrolovat.

Vím, že to nemusí být snadné, a tak jsem pro Vás připravila příručku, která je pouze na toto jedno, jediné téma. Nevěnuje se souvislostem osobního rozvoje, protože nějakou velkou knihu, která je právě o tomto, doma určitě máte. Ale možná si nejste jistí, jestli jsou Vaše cíle dány pořádně.

Ulehčete si svou cestu

Díky mému ebooku Jen správný Cíl je Start, který byl původně v základní verzi zdarma (dnes jde o trojnásobně rozšířené vydaní), si zkontrolujete svůj seznam přání tak, abyste si usnadnili cestu ke štěstí. Ale umí toho víc:

  • Najdete v něm 9 technik, jak zjistit, co v životě doopravdy chcete.
  • Meta promýšlení cílů, abyste věděli, jestli jdete nejlepší cestou.
  • Zátěžový test cílů – otázky, které Vás provedou změnou úhlu pohledu na Vaše přání.
  • Kompletní průvodce správnou formulací snů, díky které z nich snadno vytvoříte také afirmace.

(ISBN ISBN 978-80-908639-0-3).

Vaše Lenka

Tagy:
1 Komentář
  1. Kristýna Štírová 2 měsíci ago

    To bych si nechala líbit. 🙂 Co se mnou pracuje virtuální asistentka z https://kvalitneseo.cz/administrativni-prace-pro-tvuj-web-nebo-e-shop/ tak mám dost času i na sebe, takže si občas dojdu do sauny, na kosmetiku, nehty a tak různě. Prostě mám čas na sebe. 🙂 Ale vířivku to znám teda většinou jenom z dovolených, když jezdíme společně s manželem. 🙂 Ale zkusím to doma navrhnout. 🙂

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account