Z východu k nám, docela před nedávnem, dorazil tento malý zázrak jménem GOJI – kustovnice čínská. Tradiční čínská medicína tyto drobné, červené bobulky využívá již 5 000 let a právem goji přezdívá elixírem zdraví, mládí, krásy a dlouhověkosti. Ptáte se proč?
Malé bobulky goji totiž obsahují vysokou koncentraci antioxidantů a vitamínů, např. B, C, E a A, ale také aminokyseliny a minerální látky jako hořčík, vápník, železo a draslík a také bílkoviny. Už jen přísun těchto látek vám zaručí dobré fungování organismu a projasnění pleti. Skvělé je goji pro celkové posílení imunitního systému, pomáhá regenerovat orgány a tkáně, zlepší spánek i vyprazdňování. Pročistí vám krev a udrží hladinu cholesterolu v normě, taktéž vyrovnává tlak a hormonální nerovnováhu.
Už konzumace několika bobulek denně vám pomůže cítit se lépe, mít více energie a méně problémů s tělem, navíc účinnost poznáte i na zdravé barvě pleti a celkové vitalitě těla.
Pokud kromě vnitřního užívání doplníte ještě goji do pleťové kosmetiky, například díky pleťovému krému pro zářivou pleť od tianDe, bude se vaše pokožka cítit jako znovuzrozená a celé vaše tělo vám rádo poděkuje. Goji totiž dokáže v tomto krému vypnout pleť, prozářit ji a vyhladit i drobné či viditelnější vrásky.
Když to shrnu, o těchto malých, červených plodech se ještě mezi lidmi moc neví, ale s vaším tělem dokáže doslova zázraky!
Vyzkoušejte sami GOJI buď přímo v podobě bobulek, které si můžete zobat jen tak, nebo přimíchat do musli či přidat do buchty při pečení, anebo je k dostání i v podobě lahodného džusu, který chutná i dětem.
Chtěli byste GOJI vyzkoušet?
Na webu www.himalyo.cz si můžete objednat jak bobulky, tak i džus a pokud při registraci do eshopu zadáte partnerský kód
HIMALYO-1435 získáte SLEVU 10% na celý nákup! A sleva vám zůstane už napořád! 😀
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account