Kolagenu se věnuji již několik let, a proto mám velkou radost, že se s vámi mohu podělit o zkušenosti, které Doc. Měšťák – uznávaný plastický chirurg,  s používáním našeho “živého” přírodního kolagenu má ve svém životě a jak jemu samotnému náš výrobek pomohl.
 
http://www.kostiaklouby.cz/rozhovory/jan-mestak-zivy-kolagen-me-vratil-zpatky-do-zivota-nejen-sportovniho
 
Kolagen mi přišel do života v době, kdy jsme řešili pohybové problémy u rodičů mého manžela. Když jsem viděla, že jim tento výrobek pomohl, rozhodla jsem se ho představit i svým zákaznicím, ve svém tehdy provozujícím studiu krásy. To už je hodně přes pět let.
Od té doby se kolagenová řada rozrostla o další výrobky a já jsem šťastná, mohu-li dál tyto skvělé výrobky používat.
Moje nedávná zkušenost – byla jsem na “akci pro dámy”, kde jsme se měly možnost nechat bezplatně nalíčit zástupkyní pro jistotu nejmenované firmy s kosmetikou. OK vše bylo skvělé, paní se mi věnovala, krásně nalíčila a šly jsme domů. Již při umývání obličeje před spaním jsem začala mít nepříjemný pocit, že se ráno probudím flekatá a s pupínky na pleti. Bohužel jsem se nemýlila, moje pokožka mi velmi rychle ukázala, jakou alergickou reakci jsem z tohoto pro mne v té chvíli příjemného zážitku měla. Trvalo několik dnů, než se pokožka jaksi taksi zklidnila, nicméně zůstal mi hrubý flek na spodní hraně čelisti. Nic nepomáhalo, stále byl suchý a hrubý. Tehdy jsem opět sáhla po čistém přírodním kolagenovém gelu určeném na obličej. Stačily čtyři dny a cítila jsem, jak se hrubý povrch na fleku zjemňuje. Po týdenní aplikaci už po něm nenajdu ani památky, a to jsem ho měla na obličeji 3,5 měsíce.
Opět jsem se přesvědčila, jak skvěle funguje na problematickou a citlivou pleť.:-D*heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account