Odvaha, inspirace, podpora: Můj cestovní deník s komunitou žen

Milé Ženy!
Ráda bych vám všem vyjádřila velké poděkování a obdiv zároveň.

Staly jste se mým opravdovým světem nápadů, inspirací a motivací.
Díky všem tady jsem získala zpátky svoji ztracenou odvahu. Mohu se tady na tomto úžasném blogu cítit sama sebou a být tak každodenně v kontaktu, byť jen v tom virtuálním, se stovkami těch nejúžasnějších žen pod sluncem.

Před dvěma měsíci mne k vám přivedla náhoda nebo osud? Protože na osudová setkání věřím, tak to druhé. Nejprve jsem začala pročítat články, momentky, recepty a všechny ty skvělé příběhy, co píše sám život. A pak jsem se jednoho dne osmělila a napsala svůj první příspěvek. S obavou a staženým žaludkem očekávala odezvu.

Přijmou mne anebo ne? Co já mohu všem těmto báječným ženám nabídnout? Jasně. Kousek svého života. Sdílet krůček po krůčku a předávat něco ze svého světa a stát se tak součástí celku žen sro.
Pak jsem si zakoupila knihu. Evinu knihu o úspěchu a štěstí. Fakt jsem chvílemi i plakala a s napětím očekávala, jak to ta statečná a přitom tak křehká žena zvládne. Děkuji za spoustu inspirace a dodání odvahy. Uspět znamená překročit své zóny komfortu. A především jít s kůží na trh. A to Evička dokázala a dokazuje neustále. A díky této Ženě číslo JEDNA jsme teď tady všechny a sdílíme si navzájem vše, co k nám patří. A tak vznikl blog Děkuji za podnikatelskou infuzi.

Když se v Praze konal DEN, KDY NAJDU LÁSKU, věděla jsem naprosto jistě, že pojedu. S oběma dcerami jsme si užily Prahu, Flóru, vystoupení mnoha úžasných lidiček a nakoupily spoustu inspirativních drobností od Žen sro. Díky výhře v testování Karlovarského hydratačního krému, který jsem si tam měla možnost vyzvednout, jsem se o této kosmetice dozvěděla spoustu užitečných informací a zakoupila další jejich produkty.

Poslechla jsem si přednášku Denisy Říha Palečkové, kterou již pár měsíců sleduji na síti, a nechala se tak inspirovat tak, že v srpnu s manželem jedeme na víkendový kurz pod jejím vedením.
Z celého dne jsem byla tak unesená, že jsem ihned po návratu domů na blog napsala poděkování ve formě momentky.

Jaké bylo obrovské překvapení, když právě tato “obyčejná” momentka zapadla mezi nejčtenější články a získala ocenění. A já zase kus další odvahy!
Ráda bych poděkovala všem ženám, které si mne přidaly jako INSPIRUJÍCÍ ŽENU. Opravdu si toho s velkou pokorou vážím. Děkuji.

Dále pak za velkou podporu Hudlenky, která již některé z mých receptů vyzkoušela a napsala mně moc pěknou zprávu : další pěkný recept – ve vašich receptech vyměňuji oříšky za semínka, javorový sirup mám, přivezla nám ho dcera vloni z Kanady, je opravdu dobrý….a mám výhodu, že manželovi chutná pečení podle vašich receptů.

A pak komentáře Jitkykytky. Jsou povzbuzující a upřímné:  rádo se stalo, milá Francis, vždy se těším na Tvé příspěvky = jsou pěkné po všech stránkách, ale to už jsem někde psalanevadí tykání? /já už jsem babička-66pryč/

Dále pak děkuji Petře H. a Tenderce. A vůbec všem Ženám sro!
A tak jsem si založila svůj kuchařský deník, kam si začínám vkládat a přepisovat všechny své staré a nové recepty, které zkouším a hned se s nimi s vámi všemi podělím. Je tepřive v plenkách, ale je tím dalším krůčkem na cestě za odhozením svých strachů a obav. Proto prosím milé Ženy o vaší shovívavost. Děkuji.
Jsem moc ráda, že mohu být součástí téhle skvělé komunity. Děkuji.
S trochou obav vypouštím příspěvek do světa mezi vás. Krásný a úspěšný den všem Ženám.

Zdroj a foto: Jaroslava Frančíková

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account