Tak jo. Zase se mi podařilo zefektivnit mé fungování. Jím za chůze. Chodím za jídla. Šetřím peníze i zdraví. Nebo…ne?
Okej. Mana je kámoš…mana je kámoš…
Snažím se se zkřivenými rty dopít svůj první zázrak ve formě nápoje, který slibuje mnohé. Podle Bible tím samotný Bůh sytil několik desítek let lidi na poušti. Myslela jsem, že ten termín „božská mana“ označuje něco sladkého, lahodného…
Jo.
Mám toho doma tři kartony. Objednala jsem si to ve velkým, protože proč ne. Když už tak už, že jo…
Jo.
Cíl zněl: ušetřit čas, námahu a posílit zdraví. A evidentně i vůli. 
Jo.
Realita? Všichni kolem mě maj normální, barevný, teplý jídlo, který voní. Mně se zatim tak trošku zvedá kufřík…
Mno, jdu to vykloktat ústní vodou Listerine, ať mam teda aspoň čistý zuby, jak mi bylo důrazně doporučeno na dentální hygieně.
Chyba.
Tyhle dva kroky neměly navazovat po sobě. Pak už navazuje jedině rychlý třetí krok…
 
První flaštička zázračného komplexního moderního stravování končí v koši. Z 330 ml zbylo tak 290 ml. Ale nemůžu říct, že jsem se nesnažila.
Jdu si normálně pro hambáč. A chci extra porci hranolek!!!
 

………………………….

Mana – day 2: furt pachuť přesoleného obilí. Nemělo by to bejt neutrální?! Nebo mám jen splašené chuťové pohárky, které se nenechají oblbnout způsobem, kterým se jim snažím dodat potřebou stravu? 
Už jsem přišla na to, co mi to připomíná. Někde z útrob svého hlubokého nevědomého nevědomí lovím a srovnávám své vědomosti o bílé tekutině polohusté konzistence…eh…okej….rychle zapracovat na autosugesci.
…………………
Mám toho doma tři bedny…takže si to prostě MUSIM zvyknout jíst. Teda pít. To je fuk. Prostě nějakým způsobem to konzumovat.
Mana – day 3: Otevřu lednici. Prázdno. Jako v mém žaludku. Do hajzlu. Teda, chci říct Sakra… No, nebudu přeskakovat kroky. Nejdřív Mana pokus č. III. Pak možná dojde i na ten záchod…
Výsledek? Zefektivnilo se mé trávení. Lživá reklama na obale slibující zážitek s přídavným jménem Delicious. Nebo neumím anglicky…a taky fakt, že tělo není blbec a chvíli mu trvá, než si zvykne na změny. Ale nevzdávám se!
No, zatím to není teda žádnej med. Ale bavim se celkem královsky – zvlástě po boku McRoyalu…
 

Tak na zdraví!!!
 

zrzka-drzka.com *heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account