Příroda jako taková je nejvzácnější zdroj životně důležitých vitamínů. Vitamíny jsou látky, které potřebujeme nezbytně k našemu životu. Nemusíme je vždycky kupovat v lékárně, existují i jiné možnosti. Prodej doplňků stravy je ohromný byznys. Tady nejde o to, aby vám pomáhali ke zdraví, ale aby byl co největší kšeft a také, aby se toho hodně prodalo. Studie zjistili, že vyšší obsah vitamínů A, C a E, napomáhají k předcházení chorob, ale to neznamená tabletky, ve kterých jsou tyto vitamíny obsaženy, zároveň pomáhají. Tohle dokonale zvládnete i bez tablet. Ptáte se asi jak, je to jednoduché, stačí čerstvé ovoce, které koupíte v obchodě.
Ovoce a zelenina jsou základním zdrojem vitamínů, a to téměř všech. Když si to rozdělíme a podíváme se na jednotlivé druhy, tak například jablka pomáhají mimo jiné i k dobrému zažívání a mají spoustu vitamínů. Banány jsou vhodné zase na nervové problémy nebo psychické, jak kdo chce. Tropické ovoce v podobě mandarinek, pomerančů, ale i ananasu a spousty dalších, tak tyhle mají extrémní množství vitamínů. Je to v podstatě proto, že rostou v jiném podnebí, než je to naše. Ovšem takový černý rybíz zase tolik vitamínu C nemá, ale zase obsahuje bioflavonoidy a vlákninu. Existuje ale možnost a důvod, kdy si tabletky koupit. Nezapomínejte i na vitamin B.
Obvykle to bývá, když je člověk nějak chronicky nemocný, například astmatik, případně když má nedostatek vitamínů, dále je možnost užívat tabletky v těhotenství, či naopak v přechodu a tak dále. Obecně se může říct, že koupě tabletek není nic špatného, za co by se muselo pranýřovat
NEZAPOMEŇTE SI PŘEČÍST: 

ZDE JE METODA, KTERÁ POMÁHÁ PROTI ÚNAVĚ – TOP 8 ŽIVOTA-BUDIČŮ

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account