Víkend co víkend teď zkouším nějaký nový recepty. Zase mě to chytlo, holt jedu na to slunce a když svítí, baví mě všechno na entou.  Takový ty rychlorecepty co dům dal tam nepočítám, tyhle kreativní mišmaše dělaj snad všechny mámy. Ale začala jsem sjíždět vedle blogů o běhání, motivacích a módě i několik kulinářských stránek a ohromně mě chytly ty komentovaný recepty. Takový, kde se dozvím ještě i něco navíc, i to, co se stane, když tam toho a toho dám víc, nebo proč to musím nechat jen zahřát a ne vařit atd.
Dneska jsem si odpo hodila tenhle rychlý dezert z tvarohu. Dostala jsem domácí úkol a v roli testerky jsem si měla vyzkoušet mražené Mango kostky od Nowaco.
I když mango zbožňuje moje teenagerka, do teď jsem nepřišla na fígl jak z něj snadno vydolovat tu pecku a jak u toho svlíkacího rituálu nemít ruce i kuchyň total zadělaný.Tudíž  mango zase moc nezbožňuju já.
Tentokrát byla ale tahle svlíkací dvacetiminutovka nahrazená vteřinovým rozstřižením pytlíku a lehký dezert z tvarohu vyšlehanýho se smetanou a mangem byl prakticky hned. Dozdobila jsem to vanilkovým pudinkem, zbylými kostičkami manga a máslovou súšou.
Pokud bych měla dodat taky nějaký osobní komentář, tak prosím vás, nevytahujte prádlo z pračky ve chvíli, kdy máte míchat puding. To dá rozum, že puding se zhrudkovatí a budete ho muset pošírovat přes sítko. Věřím, že víte, jaká zábavice je to pak ze sítka dostávat.
Jinak mango kostičky byly jak z výstavy a chutnaly jak čerstvý. Časově jsem to díky sítku dala jako se svlíkáním, ale to příště vyladím, že jo!:)
Papa a sladký večer,
Helena

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account