Toužíte po krásné a čisté pleti? Řešíte nedokonalosti pleti, nebo pigmentové skvrny, jizvičky, kruhy pod očima, vrásky? Trápí vás slabé vlasy, roztřepené konečky, nebo slabé nehty? Chcete být krásná? Chcete se zbavit povislé kůže? Trápíte se, co s tím? Tak už nemusíte, mám pro vás řešení a s garancí vrácení peněz! 
Také jsem měla určité problémy. ale užíváním elixíru se mi vlasy o moc zlepšily. Pleť se krásně vyčistila a zahojila. A jelikož jsem těžký závislák na cukru, mám s ní docela velké problémy. Po 1 – 2 měsících, kdy jsem elixír vysadila, se mi pleť opět pěkně vrátila do mého ‚‚normálu‘‘. Takže teď jdu zase od začátku. Ale již po prvním týdnu jsou pozitivní změny opět vidět. 
A to nemluvím o dalších super změnách, kterých jsem si začala všímat hned po prvních dnech užívání. A další plus je to, že je to sladká dobrota 🙂
A proč tak funguje? Prototože je to drink nabitý peptidy. A ty jsou dnes na špičce ledovce. Není nic účinějšího než kvalitní peptidový kokteil. Dopřejte si ho.
Pokud chcete někomu vymyslet dokonalý dárek, není asi lepší než kombinace krásy a zdraví. Obsahuje unikátní složení, které jsem pro vás vypsala níže a to velmi podrobně. Určitě se mnou budete souhlasit v termínu: UNIKÁTNÍ SLOŽENÍ. 

Vybrali jsme pro vás produkty, které jsme testovali a výsledky jsou více, než fantastické a viditelné okamžitě. 
Elixír krásy – je pravý název pro tento poklad. Každá žena by ho měla vyzkoušet. Už po prvním týdnu užívání, ucítíte změny. 

Technologie skáče obrovskými skoky dopředu a on jeden z výsledků, který za to opravdu stojí. 
LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir
Nenechte, aby vrásky předčasně převzaly vládu nad vaší pletí.  

  Zatočte s celulitýdou a řekněte ji sbohem. 
  Řešte to včas. Unikátní řešení s garancí vrácení peněz! 

Nezapomeňte, že vše má svůj vymezený čas. Kdy začnete, je na vás. Čím dříve, tím lépe. Později tělo potřebuje na nápravu podstatně více času a více námahy. Proto nečekejte a řešte to včas. Ono se vám to v budoucnu vyplatí. Zkrátka prevence je důležitá vždy. 
Objednejte si ještě do Vánoc. Nejen elixír, ale k tomu kvalitní kolagen za sníženou cenu. V rámci exkluzivní vánoční nabídky a navíc ještě dárek ZDARMA! A ještě budete mít možnost využít náš velmi příjemný cashback.
Vánoční nabídka, která nemá konkurenci. Pospěšte si a volejte hned +420 604 80 40 40. Stačí si objednat po telefonu. Zásoby opravdu rychle mizí. 
Tento unikátní produkt se prodává sám. Máme již prodáno přes 1. 000 000 kusů ampulek se zázračným sérem.  Za jak dlouho? Za necelý měsíc!!!! A to bylo hned po tom, co ho firma představila. O vánocích vůbec nemluvě. Není na co čekat. 

NOVÁ BEAUTY ÉRA ZAČÍNÁ
Revoluční LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir splní všech 5 přání najednou: mladistvý vzhled, bezvadná pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty. Pomocí jedné dávky denně aktivuje v těle jedinečný dvojitý komplex procesů působících do hloubky pro krásu a preventivní ochranu před hlavními příčinami stárnutí – pro mladistvou krásu od hlavy až k patě v každém věku.
Mladistvě krásná? Zcela bez obalu? V každém věku?
Přirozený a zdravý vzhled je ideálem krásy číslo 1. Prokazatelně je zásadní vyvážený přísun živin. Protože si však tělo s přibývajícím věkem tyto látky již nedokáže vytvářet a zužitkovat v dostatečném množství, roste tak odpovídajícím způsobem poptávka po účinné “stravě pro krásu”.

Také v mladém věku je tato kombinace výživy a kosmetiky vyžadována: Neboť řádný přísun živin a ochrana proti nepříznivým vlivům životního prostředí zajistí přirozenou krásu, která vytrvá.
Revoluční LR LIFETAKT 5in1 Beauty Elixir propůjčí mladistvou krásu zevnitř pomocí jediné dávky denně1-5. Inovativní dvojitý komplex působí do hloubky, obsahuje nejdůležitější látky pro krásu z vědy a přírody a splní tak jedinečným způsobem oněch pět největším přání pro krásu 1-5: mladistvý vzhled, dokonalou pleť, pevné tělo, vitální vlasy a silné nehty.
Denní dávka “krásy” jako panák na cestu je nejen účinná, ale navíc zdravá a přirozená. Elixír s příchutí čerstvého ovoce využívá síly přírody a obejde se bez sladidel, umělých barviv, laktózy a lepku.
Jedinečný na trhu: dvojitý komplex
COMPLEX Active
Aktivní komplex aktivuje procesy pro krásu a bojuje proti projevům stárnutí1-5. Sjednocuje nejznámější a nejdůležitější obsahové látky pro krásu v nejvyšší koncentraci:

  2,5 g kolagenních peptidů
  50 mg kyseliny hyaluronové
  Cenná měď
  Účinný zinek
  9 vitamínů ve vysoké koncentraci: 100 % vitamínu E, thiaminu, riboflavinu, niacinu, vitamínu B6, biotinu, vitamínu B12, vitamínu C v denní dávce a 75 % vitamínu A v denní dávce

COMPLEX Preventive
Preventivní komplex chrání zevnitř před vlivy životního prostředí a oddaluje projevy stárnutí. Spojuje nejdůležitější obsahové látky díky síle přírody:

  20 % Aloe Vera Gelu
  Výtažek z červených pomerančů
  Výtažek z borůvek
  Výtažek z rozchodnice růžové
  Výtažek ze zeleného čaje

Vědecky podložené působení do hloubky

MLADISTVÝ VZHLED S OMEZENÍM VRÁSEK

  Redukce vrásek díky vitamínu C1 a hloubkově působící kolagenní peptidy6
  O 15 % pružnější pokožka díky efektivním kolagenním peptidům7
  Aloe Vera gel, výtažky z červených pomerančů, rozchodnice růžové a zeleného čaje chrání proti příčinám stárnutí pleti, jako např. UV-záření
 • ČISTÁ, ZDRAVÁ PLEŤ BEZ ZNÁMEK PODRÁŽDĚNÍ
   Ochrana před vlivy vnějšího prostředí díky výtažku z borůvek a vitamínu E5
   Zlepšená funkce a pigmentace pokožky pomocí vysoké koncentrace vitamínů A, E, thiaminu, riboflavinu, niacinu, B6, biotinu, B12, C a dále zinku jako esenciálního stopového prvku1
 • PEVNÉ TĚLO A MÉNĚ CELULITIDY
   Kolagenní peptidy zvyšují odolnost pokožky a prokazatelně redukují celulitidu8
   Měď2 a Aloe Vera gel zpevňují vazivovou tkáň
 • VITÁLNÍ, LESKLÉ VLASY
   Biotin posiluje vlasy a podporuje jejich růst zevnitř3
   Měď zajišťuje normální pigmentaci vlasů a propůjčuje jim lesk3
 • SILNÉ, ZDRAVÉ NEHTY
   Kolagenní peptidy prokazatelně urychlují růst nehtů. Poškození nehtů se snižuje až o 42 %9
   Zinek nehty zpevňuje4

  Cílová skupina
  Ženy všech věkových kategorií: mladé ženy, které chtějí redukovat poškození pleti vlivy životního prostředí a preventivně zabraňovat účinkům stárnutí, ale také ženy, které již čelí prvním známkám stárnutí. Zkrátka každá žena, která pečuje o svůj přirozený a zdravý vzhled.
  Doporučené dávkování: 1 ampule k vypití denně. Před použitím protřepejte.
  Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.
  Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti a těhotné ženy (obsah kofeinu: 0,8 mg ve 25 ml).
  Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte na suchém místě při pokojové teplotě.
  Složení: voda, Aloe Vera (Barbadensis Miller) gel, sirup z agáve (Agave tequilana), hydrolyzovaný kolagen, koncentrovaná šťáva z bílých hroznů, koncentrovaná pomerančová šťáva, koncentrovaná hrušková šťáva, koncentrovaná meruňková šťáva, kyselina citrónová, uhličitan hořečnatý, aromata, kyselina L-askorbová, kyselina hyaluronová, sorban draselný (konzervační látka), xanthanová guma (zahušťovadlo), nikotinamid, DL-alfa-tokoferyl-acetát, retinyl-palmitát, extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea), glukonát zinečnatý, extrakt z červeného pomeranče (Citrus sinensis), extrakt z borůvek (Vaccinium myrtillus L.), extrakt ze zeleného čaje (Camelia sinensis L.), citrusové bioflavonoidy, síran manganatý, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, D-biotin, kyanokobalamin.
   

    V denní dávce (1 ampulka = 25 ml) % RHP*
  Vitamín A

  600 µg RE

  75 %

  Vitamín E

  12 mg 

  100 %

  Thiamin

  1,1 mg

  100 %

  Riboflavin

  1,4 mg

  100 %

  Niacin

  16 mg NE

  100 %

  Vitamín B6

  1,4 mg

  100 %

  Vitamín B12

  2,5 µg

  100 %

  Biotin

  50 µg

  100 %

  Vitamín C

  80 mg

  100 %

  Hořčík

  56,3 mg

  15 %

  Zinek

  1,5 mg

  15 %

  Mangan

  0,5 mg

  25 %

  Měď

  270 µg

  27 %

  Kyselina hyaluronová

  50 mg

  **

  Hydrolyzát kolagenu

  2,5 g

  **

  Extrakt ze zeleného čaje

  9 mg

  **

  Kofein z extraktu zeleného čaje

  0,8 mg

  **

  Extrakt z rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea)

  10 mg

  **

  Extrakt z borůvek

  3 mg

  **

  Extrakt z červeného pomeranče

  10 mg

  **

  Polyfenoly ze zeleného čaje a extraktu z červeného pomeranče

  8 mg

  **

  Citrusové bioflavonoidy

  3 mg

  **
   

   
  * Denní referenční hodnoty příjmu dle Nařízení EU 1169/2011
  ** Referenční hodnota příjmu není stanovena.
  1 Biotin, zinek, vitamín A, riboflavin a niacin přispívají k získání zdravé pokožky. Měď přispívá k získání normální pigmentace kůže. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky.
  2 Měď přispívá k získání zdravé vazivové tkáně.
  3 Biotin a zinek přispívají k získání zdravých vlasů. Měď přispívá k získání normální pigmentace vlasů.
  4 Zinek přispívá k růstu zdravých nehtů.
  5 Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem. Thiamin přispívá k normální látkové a energetické výměně. Vitamíny B6 a B12 přispívají ke zmírnění vyčerpanosti a únavy.
  6 Proksch et al., 2014, Skin Pharmacol Physiol; 27: 113-119. Znatelná redukce vrásek a zvýšení koncentrace kolagenu v kůži po 4 týdnech užívání. Testováno na 100 ženách ve věku mezi 45 a 65 lety.
  7 Proksch et al., Skin PharmacolPhysiol; 27: 47-55. O 15 % pružnější pokožka po 4 týdnech užívání. Testováno na 69 ženách ve věku mezi 35 a 55 lety.
  8 Schunk et al., 2015, Journal of Medicinal Food; 18 (12): 1340-1348. Výrazná redukce celulitidy již po 3 měsících a zvýšení odolnosti pokožky po 6 měsících užívání. Testováno na 105 ženách ve věku mezi 25 a 50 lety.
  9 Testováno na 25 ženách ve věku mezi 18 a 50 lety.
   
   

 • 0 Komentářů

  Napište komentář

  ©2024 Ženy s.r.o.

  nebo

  Přihlášení

  nebo    

  Zapomenuté heslo

  nebo

  Create Account