Abych Vám usnadnila rozhodování, otestovala jsem pro Vás suché šampóny dvou značek, které se mi doma sešly. 
Tyto šampóny lze vidět na úvodní fotce. Aussie a Batiste. Porovnáme si obě značky a poté se mrknem na pojem suchý šampón obecně, co si o něm myslím.
Aussie x Batiste
Oba produkty účel splňují. Vlasy jsem měla jako po umytí a plné objemu. U Batiste mě malinko zklamalo, že zanechává i po důkladném vmasírování malinko žlutou barvu, je potřeba si toho tam aplikovat malinko no. Žlutou barvu – protože jsem si koupila přímo na blond vlasy, asi to má ještě u kořínků vlasy trochu zesvětlit. 
Co se týče vůně, voní mi oba, Aussie trochu víc, mám totiž ráda sladké, tak proto asi 😀 
Bohužel jeden i druhý produkt obsahuje alkohol a to mé pokožce nedělá dobře. Tak pokud máte také citlivou pokožku, opravdu bych používala jen v krajním případě. Vy co máte pokožku v pohodě, tak se toho nemusíte bát. Nevím, jak Batiste, ale Aussie má 120 ml i 65 ml a to se hodí na cestování, když si nejste jistí, jak to s mytím na dovče vlastně bude.
Suchý šampón
VÝHODY
– když prostě nestíháte umýt si vlasy, sáhnete po suchém šampónu a on Vám během pár stříknutí vykouzlí objem a vlasy jako po umytí.
– ušetří čas
NEVÝHODY
– pro citlivější pokožku to může být nepříjemné, je v tom obsažen alkohol a mě osobně teda kůže hrozně svědí, když aplikuji suchý šampón
– některé suché šampóny se úplně nevstřebají i po důkladném vmasírování  
POUŽITÍ
– protřepat a (nemíchat), dělám si legraci, před použitím prostě jen protřepejte
– aplikujte na oblast kořínků
– dejte si záležet na rozčesání od kořínků po konečky vlasů (to jsem se dočetla), já osobně spíš po aplikaci suchého šampónu promasírovávám vlasy, aby suchý šampón nebyl viditelný. 
MŮJ TIP
Jelikož opravdu moje pokožka hlavy je citlivá, snažím se co nejvíc vyvarovat použití suchého šampónu. Používám ho minimálně, ono se to přece nezblázní, když jdete na nákup s mastnou kebulí. Horší by to bylo třeba na schůzku, to si ty vlasy umyjte nebo použijte ten suchý šampón… 🙂 
Věřím, že jsem Vám malinko pomohla. Tak mějte krásný zbytek dne!*gift**gift**gift**gift**gift*
 
Bakulka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account