Včera jsem vydala velký rozhovor s kamarádkou Luckou Nachtigallovou, autorkou Deníku fejsbukové matky

O blogování, cestování, podnikání … 
Jak to všechno stíhá? “Asi kombinace toho, že mě to všechno hodně baví, mám hodné děti, skvělého manžela, „drobné“ manažerské schopnosti a také „vrtulku v zadku“, jak říká hlava rodiny.”
Celý rozhovor si můžete přečíst zde.
Čtěte, sdílejte, komentujte 
Bylo mi ctí rozhovor udělat 
A co k rozhovoru napsala Lucka? 
“Zní to dost neuvěřitelně, ale my – holky a kluci bloggeři v naší stařecké věkové kategorii – se spolu kamarádíme a nevládne mezi námi žádná rivalita. Stýkáme se, chodíme se na křty dětí i knížek a držíme se vzájemně palce ve všem, co děláme. Vyslovně blízké vztahy mám s Radimem z Dvojčat na útěku, s Anetou z Deníčku nastávající matky, s Anežkou z Matek na palubu a s Terkou z Dítěte jménem Kuba https://www.facebook.com/ditejmenemkuba/. V kontaktu jsem s Malou mámou i Dominikem “moderním fotrem” a se spoustou dalších lidí, pro které je psaní blogu především zábavou, neženou se za Pulizerovou cenou a nesnaží se nikomu vnucovat své názory. 
Moje děti by byly pochopitelně radši, kdybych se kámošila s Kovym a Tarym, ale ti předpokládám nemají o mé existenci ani tušení! 
Přes víkend jsem dělala hned 2 rozhovory – jeden putuje do časopisu na Slovensko a druhý právě ke kamarádce, kolegyni blogerce i spisovatelce Tereze na Dítě jménem Kuba. Tak, kdyby vás zajímal, zde je: http://ditejmenemkuba.cz/znate-denik-fejsbukove-matky-ctet…/ 

Tak si užijte čtení a napište mi, s kým byste si rádi přečetli rozhovor přístě :-).
Budu se těšit.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account