124

KetoDiet iNTENSE má druhá fáze

https://www.ketodiet.cz/stranky/dietni-plan-intense/
Jsem velice ráda, že se mohu i nadále účastnit tohoto projektu. Nyní se nacházím ve druhé fázi . Co to zmámená ??? 🙂 Na rozdíl o první fáze nekonzumuji již 140 porcí proteinových jídel / 4 týdny, ale počet se snížil na 112 porcí.  Domníváte se , že hladovím??? Vůbec se nemusíte obávat hladovění. Tento projekt je opravdu jedinečně sestaven. V této fázi přidáváte jedno připravené jídlo z povolených surovin s vysokým obsahem bílkovin. Co mohu?  Nejen mou oblíbenou zeleninu, ale i maso ,ryby, játra, tofu,  vejce a to i žloutek, semínka, ořechy, Cottage, parmezán, sojové maso, šunku od kosti….. Z těchto surovin lze kouzlit:)
Do zeleniny byly zařazené i rajské 2 ks , dýně, tykev i čočka. 
S čím bojuji : musím si hlídat množství. Což v mém případě je dost důležité:) Mám stále tendenci si  z porce ubírat a nedojídat předepsanou porci.  Nesmím zapomenout na pravidelný pitný režim.
Z ovoce mohu zařadit jahůdky, borůvky, grep, strouhaný kokos. Vodní meloun, rybíz zařadím raději v sezoně.  
Můj nový balíček obsahuje  nové produkty a chutě 
k lahodným  koktejlům  jsem dostala  nové příchutě tablet 🙂
houbovou polévku
omeletu s houbovou příchutí
kaši s vanilkovou příchutí
Jsem velice ráda, že na hubnutí nejsem sama. Hubnout v tak báječném týmu je povzbuzující, lehčí a inspirující . Mou další úžasnou parťačkou se stala má sestra *heart*. Je mou obrovskou životní oporou :-* *angel*.  Jsme dvojčata, ale naše váhy se momentálně velice odlišují. 
Jak se cítím??? Velice dobře:) 
Chcete znám mé výsledky??? Netuším zda Vás nezklamu. Můj dosavadní úbytek je pouhých  – 5 kg. 
V tomto souboji vede mé dvojče – 7kg s programem Basic
Snažím se stále zařazovat pohybovou aktivitu. Velice mi pomáhá rychlá chůze a běhání. Pustím si svou oblíbenou hudbu a vyběhnu. Pročistím si hlavu a utřídím si myšlenky. Nejvíce jsem postupně uběhla 10, 15, 20 km. Bohužel jsem musela na 14 dní pohybovou aktivitu zcela vynechat kvůli lehkému otřesu mozku a pohmožděninám. Mým výkonem byla každodenní cesta pěšky do práce. Tím se má váha zastavila. Nyní se opět snažím pomalu vrátit aktivitám, které mám tak ráda. 
Držte nám prosím palce, ať naše vysněné cíle vybojujeme. 
Budu ráda za Vaší zpětnou vazbu, oprávněnou kritiku, názory či rady. 
S přáním krásných dnů  Marcí :-P :-P :-P

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account