Oblíbený redukční program Cambridge Weight Plan se začátkem nového roku mění svůj název. Co však zůstává, jsou principy hubnutí pod dozorem zkušeného poradce, na kterého se může klient vždy spolehnout, přesný plán vytvořený individuálně na míru jeho potřebám a kvalitní produkty s vyváženými nutričními hodnotami i dlouhodobě úspěšné výsledky redukce váhy bez jo-jo efektu. „Náš redukční program, který v České republice dosahuje skvělých výsledků, stojí na 6 Krocích, kterými provází jeden z našich pečlivě vyškolených výživových poradců. Právě tento „parťák“ a jeho osobní přístup dělá z The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan jedinečný program, který u nás nemá obdoby,“ uvádí to, co stojí za úspěchem při snaze získat vysněnou postavu, Pauline Janebová, ředitelka a jednatelka The 1:1 Diet.
The 1:1 Diet stojí na třech základních pilířích. „Pro nás jsou to 3P – poradce, plán a produkty. Poradce je po celou dobu zapojení v programu mentorem, který má potřebné vzdělání a mnohdy i osobní zkušenost s redukcí váhy. Ví tedy, jak je tento proces náročný a jak i drobné zaškobrtnutí může být demotivující. Proto je tím, kdo klienta nejen vede a radí mu, ale také jej po celou dobu podporuje a motivuje, a to během pravidelných schůzek a měření, ale k dispozici je neustále i na telefonu a e-mailu a klient se na něj může obrátit kdykoliv je třeba,“ vysvětluje největší benefit redukce váhy v programu The 1:1 Diet Pauline Janebová.
Dalším pilířem je komplexní výživový plán, který je sestavený na míru individuálním potřebám každého klienta. Ten je rozdělený do tří fází, přípravné, redukční a poslední stabilizační a udržovací. „Jeho cílem je postupně si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit svůj životní styl a dostat se do fáze, kdy bude klient se svým tělem spokojený jak po fyzické, tak zdravotní stránce,“ upozorňuje Lukáš Vrána, výživový poradce a školitel programu The 1:1 Diet s tím, že úkolem je naučit klienty jíst tak, aby jejich jídelníček byl vyvážený a dlouhodobě udržitelný i po ukončení redukce a nedocházelo k opětovnému nárůstu váhy. Proces hubnutí je pak rozdělený do 6 Kroků, každý má svůj vlastní jídelníček přizpůsobený aktuální váze, pohybovým aktivitám nebo náročnosti zaměstnání. Program je završen Krokem 6, který je založený na racionálně sestaveném jídelníčku z běžně dostupných potravin.
V neposlední řadě program stojí na chutných a nutričně vyvážených jídlech, díky kterým je ze začátku jednoduché hlídat si správný poměr živin a energie. Všechny pokrmy lze připravit velice snadno a rychle, několik produktů je zároveň „ready to eat“, takže je možné mít je kdykoliv po ruce.
Celý program je vyvinutý britskými lékaři a je opřený o výsledky lékařských studií. „Jednou z nich je i studie DiRECT, která dlouhodobě potvrzuje účinky nízkoenergetického jídelníčku na redukci váhy, ale i na jiné zdravotní faktory, například prokázanou remisi diabetu druhého typu u několika desítek procent účastníků,“ vysvětluje Lukáš Vrána, výživový poradce a školitel programu The 1:1 Diet.
Historie programu Cambridge Weight Plan sahá až do 70. let minulého století a díky rychlým, dlouhodobě udržitelným výsledkům se brzy stal oblíbený po celém světě. „V České republice pomohl program Cambridge Weight Plan od svého založení v roce 1999 s redukcí váhy tisícům lidí. Nyní nastala jeho nová etapa pod hlavičkou The 1:1 Diet. Věřím, že nová vylepšení ještě více přispějí k tomu, aby se naši klienti cítili skvěle, hubnutí pro ně bylo příjemnější a my jim byli stále větší oporou při změně jejich životního stylu,“ uzavírá Pauline Janebová, ředitelka The 1:1 Diet. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account