Když medovinu, tak od rodinné firmy ČESKÁ VČELA. Ta ve svých zlatavých nápojích spojuje nejmodernější technologie a prvotřídní český med z CHKO Křivoklátsko z vlastní včelí farmy. Křivoklátská medovina je vyráběna za studena, díky čemuž si zachovává blahodárné účinky medu. Dostupná je navíc v několika variantách i příchutích. Vyzkoušejte třeba Zlatou s jemnou vůní vanilky nebo novinku s atraktivními tóny mandlí.
Křivoklátská medovina je unikátní svým způsobem výroby, jež spojuje prověřený recept a nejmodernější technologie. Vzniká podobně jako víno, za studena, tudíž neprochází žádným tepelným zpracováním, a právě díky tomu si uchovává veškeré zdraví prospěšné látky z medu. Jistotou jsou prvotřídní suroviny a ryze český med z vlastní včelí farmy v chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Medovou chuť moderně vyráběné medoviny zlehka dokreslují buď jemné tóny vanilky v případě zlaté, či sladkou vůní mandlí u mandlové.
 
Dostupné jsou navíc ve dvou variantách. Na výběr je silnější 18 % alc. a slabší 12,5 % alc. verze, od sebe rozeznatelné dle etikety.
Zlatá a mandlová křivoklátská medovina je k dostání v prodejnách Albert a jednotách COOP za cenu 129 Kč

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account