VEGAN ♥

Ahojky.

Mám pro Vás další tip veganských dobrot a tentokrát od značky Nature´s Promise Veggie, kterou koupíte v supermarketu Albert. I já nakupuji velmi často v supermarketu a nejčastěji právě v Albertě. Firma Nature´s Promise Veggie mají nádherný blog, tak jestli Vás zajímá další info, mrkněte sem >>>

Nejvíce jsem si oblíbila u této značky, pomazánku a marinované tofu.

-Bio zeleninová pomazánka 125 g

Tato pomazánka mi moc chutná, je plná zeleninky na drobno nasekané a je skvěle ochucená. Pomazánka je hustá tak akorát, dobře se roztírá na pečivo. Já ji miluji na kopec čerstvé zeleniny a k tomu pečivo. Určitě by byla vynikající k těstovinám, to jsem ještě nezkoušela, ale věřím, že zkusím.

Složení:

zelenina, slunečnicový olej, pitná voda, nakládané okurky, jablečný ocet, sójové boby, kukuřičný škrob, sůl, cukr, hořčičné semeno, koření.

-Tofu marinované

Co říct o tofu, snad jen to, že není tofu jako tofu. Od této firmy mi tofu velmi chutná, a proto ho kupuji stále dokola. Je takové hutnější a tak drží tvar, to mi vyhovuje, protože když si chcete tofu opražit jen tak, mělo by držet tvar a ne se hned samo drolit. Ne totiž pokaždé chceme tofu drolit například na alá vejce. 🙂

Řekla bych, že i voní jinak než ostatní marinované tofu, mě naprosto chutná a ráda u něj zůstanu. Navíc je dostupné i v supermarketu, a to je moc fajn.

Napište mi do komentářů, jestli máte rádi tuto značku nebo máte oblíbený jiný jejich výrobek než já?

S láskou napsala, Kristi ♥

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account