🏖🏖🏖 letní líčení🏖🏖🏖

Jak se začnou zvedat teploty a mozek nám začíná přepínat do prázdninového módu, intuitivně měníme šatník a taky líčení. Něco vynecháme, aby to bylo vzdušnější, něco přidáme, abychom vypadaly opálenější. Jednou nás inspiruje kamarádka či kolegyně, jindy obrázky v ženském časopise, a my to pak stylem pokus-omyl nějak před zrcadlem tvoříme. Každá máme šuplík s kosmetickými proprietkami, které jsme si koupily, vyzkoušely, zakroutily hlavou že ne, a trpělivě čekáme, až vyexpirují a my je s čistým svědomím budeme moct vyhodit🤭😬😇😝.
Tak já vám teď, milé ženy, prozradím pár beautyhacků, které mi i mým zákaznicím v létě fakt fungují, co je trendy na léto obecně a co je trendy na léto zrovna letos.
A bude to jednoduché a zvládneme to každá – miluju totiž multifunkční přípravky…což je na letní líčení převelice praktické, protože komu by se chtělo vláčet po chatách, letadlech a dovolených komplet vizážistickej arsenál, a ještě přemyšlet co kam patří?
Co funguje Helči💪💪💪:
🌸Dokonalost v péči aneb až se léto zeptá, cos dělala v zimě:-) zářivá pleť je dobře hydratovaná, opečovaná. Maska není žádnej luxus, vitamín C je absolutní must have. To bude jiný čtení k jiné kávě.
🌸Méně je více: měním makeup za cc krém, pigmentovej pudr za transparent a všude s sebou nosím ubrousky pohlcující pot a maz.
🌸Slunce na pleť: MILUJU a ujíždím si na bronzových krémových tyčinkách, který použijete na tvář, na kontury, na oči, do dekoltu, na paže, a klidně i na střed nožky od nártu až po lem sukně…pár tahů tyčinkou, pár tahů prstem/štětcem a jste zalitý sluncem.
🌸¡Viva! rtům: barva roku Viva magenta je božská, každá s ní máme krásný zuby, jedno, zda ji nalíčíte výrazně (vezmu rtěnku a několikrát přejedu) nebo zda ji jen zlehka poťupete po rtu a vykouzlíte tak efekt jako 5vteřin po snězení šťavnatých malin.
Co je trendy obecně každé léto🍒🍒🍒:
🌸 Zmíněný třpyt, lesk &shine (to fakt sluší každé, holky. Chápu, že se můžeme trochu bát, kam to nanést, abychom se zase neleskly a netřpytily příliš, ale stačí si domluvit nějakou konzultaci u profíka a budete mít jasno).
🌸 Linky linky linky (způsobů, jak je nanést je bambilión, protože každá máme jinou mandličku oka, prostor mezi otevřeným okem a obočím, jinde nám končí oční víčko….).
Co je trendy toto léto🍓🍓🍓:
🌸Sytost, hravost na očním víčku (pro začátek zkuste třeba tvářenku na kost očního oblouku)
🌸Ombré rty aneb stínování (Tak pod tohle se podepíšu☝️.) Miluju kombinovat rtěnky, konturky…jedinečnost vašich rtů tak podtrhne jedinečnost a dokonalost rtěnky. Našezakladatelka a podnikatelka tisíciletí paní Mary Kay Ash řekla: dejte ženě tu správnou rtěnku a ona dobude svět! Moje osobní zkušenost z terénu je, že chcete rtěnky nosit, ale bojíte se, abyste ve rtěnce nevypadaly, že můžete jít točit kabelkou na noční směnu k silnici…chápu, rozumím. Proto třeba mým klientkám nabízím “Rtěnkobraní”💄💄💄 Rtěnku je nutné zkusit, jak vám zreaguje s vaším pH, pigmentem a tak. Koupit si rtěnku proto, že je krásná na kámošce, vám nezaručí, že bude božská i na vás.
Někdy moje obecné rady vzbudí spíš strach😱 či stresík🥵 něco zkoušet, abych nevypadala jak “omalovánky”, ale právě zkusit to je nejlepší cesta, jak si ověřit, zda mi to sedí, jestli se v tom sama sobě líbím a když ke zkoušení máte po ruce kámošku, tak to ještě posoudí ona svým okem, protože vás zná. A pak je to tutovka.👍👍👍

Více tipů najdete na mojí fb stránce Helena Poláková nezávislá Sales Director MARY KAY: https://www.facebook.com/profile.php?id=100086404945645

Nebojte se zeptat nebo si domluvit Váš kurzík sebelíčení.

Tagy:
2 Komentářů
  1. Lenka Hudečková 1 rokem ago

    hezká inspirace, děkuji….

  2. NelaVávrová 1 rokem ago

    Super inspirace pro ženy, které se malují.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account