Proměna mé péče o pleť: Jak jsem objevila kouzlo denní rutiny s Mary Kay

Povím vám, jak se to stalo…
Milé ženy, slečny, paní, maminky, babičky…znáte to, myslím, každá – šup šup a spěcháme tam a pak zase hned jinam. Čas je náš pán, bohužel. A když si vzpomeneme, že bychom naší pleti mohly dopřát trochu odpočinku a péče, objednáme se “na kosmetiku” (ty uvozovky neznevažují službu, ale její obvyklé pojmenování).

To je samozřejmě super, protože se minimálně na hodinu můžete vypnout (a to doslova, přeci se nenecháte vyrušovat všudypřítomným mobilem, ne?) v salónu a nechat se hýčkat. A masáž obličeje! Mmmmmm 😀
Ale stačí to?
Bohužel ne.
A na to jsem přišla naštěstí včas 🙂 Rozhodně i já jsem nadále pravidelným návštěvníkem kosmetického salón(k)u, ale DENNĚ věnuji své pleti SAMA péči ráno i večer a vždy se toho času nemůžu dočkat.
Aha, nevěříte….ťukáte si na čelo…no tak dobře, já vám vysvětlím, proč to tak mám:

Používám pěstící kosmetiku Mary Kay. Čistící krém – to je základ – na začátek ošetření pleti, aby se všechny ostatní přípravky měly kam “vsáknout”, navazuje liftingové sérum, oční krém, krém. Po 2 týdnech jsem marně hledala vrásky, které jsem tam mívala. Ba co víc – pytle pod očíma? Nejsou! Proč se ztratily? Nojo, já jsem Vám zapomněla říct ještě o tom úžasném dvousložkovém odličovači a ještě o…a pak taky…
To byste se nedočetly do konce. Kdo však nezkusí, asi neuvěří. 😉

Jako ano, stala se ze mě kosmetická poradkyně. A moc ráda! Víte proč? Protože to funguje! Jsem nadšená, krásná a moje maminka také. A taky zbytek rodiny, ale *psss*, to říkat nesmím 😎 A chci dělat radost dalším ženám, které o to samozřejmě budou stát.

Pak jsou tu taky ty fixátory pod make-up a oční stíny, což znamená, ŽE SE TĚĎ V LÉTĚ MŮŽETE NALÍČIT jako jste běžně zvyklé I K VODĚ, a když vás kluci hodí do vody (aby vám dokázali, že se jim líbíte…divná záliba, že? :D), vylezete z vody stejně krásná! …nebo možná hezčí o mokré vlasy – pokud vám sluší (mě tedy tak nějak asi nejspíš ne). Ale o nich zase příště.

Nebo to chcete mít taky??
Tak se stavte na www.marykay.cz/hanasmidova nebo si rezervujte svůj čas na seznámení s produkty a jejich vyzkoušení ZDARMA kliknutím na https://studio-pece-o-plet.reservio.com/ a nebo mi prostě napište mail na adresu hsmidova@gmail.com. (Plzeň ani Praha nejsou problém)

Přijďte sama nebo s kámoškama. Na závěr hodinky krásy si zahrajeme “líbací” hru 😛

Těším se práve na Vás! No ano, na Vás, která jste dočetla můj článek až sem 🙂
Hanka *heart*

Zdroj foto: Hana Šmídová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account