Jemně štiplavá a vyladěná chuť v kombinaci s těmi nejkvalitnějšími bramborami nenechá nikoho chladným. Zlatavé lupínky z dílny rodinné firmy Petr Hobža neprochází procesem blanšírování a kromě toho jsou vyráběny inovativní technologií s nulovým dopadem na životní prostředí.
Život by byl pořádná nuda, bez nějakého toho pikantního zážitku. Ať už jste milovníkem pořádně ostrých chvilek nebo si zatím koření života dopřáváte jen opatrně, Moravské brambůrky s příchutí pikantní hořčice si na první křupnutí zaručeně oblíbíte. Jejich dokonale vyladěná chuť dostane každého! Hořčicové Moravské brambůrky jsou tak akorát pálivé, takže vyhoví každému fajnšmekrovi, který se nebojí nových chutí. Křupavé lupínky jsou vyráběné jen z těch nejlepších odrůd brambor rodinnou firmou Petr Hobža už více než třicet let. Při výrobě brambory neprochází procesem blanšírování, díky čemuž si zachovávají pravou bramborou chuť. Zkrátka žádné chipsy, ale skutečné brambůrky smažené zásadně na českém řepkovém oleji.
Moravské brambůrky s příchutí pikantní hořčice v balení 175 g jsou k dostání v prodejnách Albert, Globus a Kaufland za cenu 34,90 Kč.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account