Těhotenství je v životě ženy jedinečným a radostným obdobím. Klade na ni však zvýšené psychické i fyzické nároky, včetně dostatečné potřeby živin, vitaminů a minerálů. Ať už miminko teprve plánujete, jste v očekávání, nebo již maminkou jste a kojíte, vždy je potřeba dbát na správnou výživu. Ideálním doplňkem je GS Mamavit Prefolin + DHA, který byl vyvinut s odborníky z Ústavu pro matku a dítě v Praze-Podolí.
V kategorii multivitaminových přípravků pro těhotné a kojící ženy patří GS Mamavit Prefolin + DHA k těm nejbohatším. Kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminů a minerálů, včetně jódu, vápníku, železa, hořčíku a zinku je obohacená také o Omega-3 a zejména o kyselinu listovou v přirozené formě, doporučovanou Světovou zdravotnickou organizací WHO.  Dostatečný denní příjem kyseliny listové je zvláště důležitý během těhotenství, jak pro maminku, tak i pro rostoucí miminko. Je známé, že nízká hladina kyseliny listové představuje rizikový faktor pro vývoj neurální trubice u rostoucího plodu.
Při posilování imunity a srovnání organismu během plánování miminka i během samotného těhotenství a kojení je důležitá vyvážená a zdravá strava a dostatečný příjem vitaminů a minerálů. Ty mají vliv na vývoj plodu i na množství a kvalitu mateřského mléka. Právě GS Mamavit Prefolin + DHA přispívá ke správnému vývoji a růstu miminka, funkci jeho imunitního systému i normálnímu početí.
Díky speciální DHA MMV Technology se kapsle nerozpouští v kyselém prostředí žaludku, ale až v tenkém střevě. Díky tomu se do organismu dostane vše potřebné bez vedlejších nepříjemných vlastností, včetně běžné rybí pachuti Omega-3. GS Mamavit navíc neobsahuje umělá barviva a konzervační látky a je vhodný i pro diabetičky.
GS Mamavit v balení 30 tablet a 30 kapslí Prefolin + DHA zakoupíte za doporučovanou cenu 481,- Kč. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account