176

Je tomu asi 14 dní, co jsem zahájila 30denní výzvu s aplikací a běháním. Neříkám, že to cvičení je uplně špatné. Ona ta aplikace sama postupně navyšuje zátěž, ale je to celkem jednotvárné. K běhu také trvá než se vždycky dokopu. Přiznám se, že zatím jsem byla jen dvakrát. Hlavně mi nikdo nedýchá za zadkem, což bych možná ocenila.
Pokud jste se k tomu cvičení dokopali a vyhovuje vám to, určitě to nevzdávejte a cvičte dál. Mš osobně váha drží na jednom místě a mám potřebu jít do něčeho při čem se pořádně zapotím. Pokud hledáte něco akčnějšího, co vás zároveň bude bavit, pojďte s námi do nové 30denní výzvy, která vás pěkně protáhne a ještě si hezky zacvičíte.
Tak co, už vás nebaví jen sedět a koukat se na to jak kila jdou nahoru? Je těžké pro vás se dokopat k tomu jít běhat? Chcete se sebou něco udělat? Pořádně si dát do těla a nevyhazovat spoustu peněz za cvičení nebo za posilovnu? Asi se vás teď zeptám hodně špatně, ale už vás nebaví se cítit jako nakynutý knedlík? Chcete se cítit lehce a svěže? Pojďte s námi do toho!
Rozhodli jsme se ještě společně s dalšími maminky, do této 30denní výzvy. Odkaz vám dám dolu. Dneska už mám první video za sebou a musím říct, že se cítím naprosto úžasně.
Jako první ve videu je zahřátí nechybí hned na začátku ani protažení a pak už jen cvičíte. Na konci je také protažení, což je skvělé, protože protažení na začátku i na konci každého cvičení prostě nesmí chybět. Nemusíte mít strach pokud nebudete hned stačit. Sama to i ve videu cvičitelka říká, že pokud nestačíte, dejte si klidně pauzu, ale nepřestávejte se hýbat! Připravte si ke cvičení i pití, ale pijte vždy u pauzy a v malých dávkách. V prvním videu se hodně skáče, tak ať vám to pití neskáče v bříšku. 
Tak co už jste se rozhodli se sebou něco udělat, stejně tak jako my? Rozhodně pojďte do toho. Cvičení přímo z domova a zadarmo! Pojďte si přečíst článek, na který vám dám odkaz, skočte na váhu tak jako já a jdeme na to!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account