Konečně jsem sebrala odhodlání a do Výzvy se pustila na plno. Zkoušela jsem to už dvakrát, ale skončila většinou u prvního týdne. A to ze dvou důvodů:

nevěnovala jsem tomu plnou pozornost
lepší vzhled nebyla má priorita

Dělala jsem spoustu jiných věcí, tak leckdy nezbyl čas. Také byl podzim a špeky se daly částečně schovat pod svetry a zimní bundy.
Ale po vánocích jsem si řekla: A DOST. Takhle to už dál nejde. S přibývajícími kily jsem měla čím dál horší kondici a ztrácela jsem ohebnost. A také jsem se za sebe opravdu styděla.
Pustila jsem se tedy do Výzvy 21 dní naplno. Objednala jsem si k tomu i diář, abych měla všechny úkoly a pokroky na očích.
Během prvního týdne mne čekala první tři cvičení. Nechtělo se mi ani do jednoho. Jsem prostě lenoch. A rozhýbat mne, je nadlidský úkol. Ale jakmile jsem se přinutila, byl to skvělý pocit. A po cvičení jsem měla plno energie. Sice jsem byla unavená, ale měla jsem plno vnitřního elánu a nadšení.
Cvičení v prvním týdnu je sice pro úplné začátečníky, ale měla jsem problém i tak. U prvního cvičení jsem některé série vůbec nedokončila. Druhé cvičení jsem jela víc naplno, ale pro změnu jsem neudýchala konec.
U třetího cvičení jsme se měli překonat a odcvičit alespoň o jeden cvik u každé série navíc. Myslela jsem, že si ze mne trenér dělá legraci. Ale světe div se, třetí cvičení jsem zvládla celé a u některých cviků dokonce i s navýšením opakování. Opravdu nelhal, když hned na začátku tvrdil, že u každého dalšího cvičení uvidíme pokroky. Nechtělo se mi tomu skoro věřit.
Skvělé je, že Výzva 21 dní není zaměřena jen na samotné cvičení, ale celkově na úpravu životního stylu. I když se zajímám o zdravou stravu, tak spousta informací pro mne byla nových. Zjistila jsem, že to, co považuji za zdravé, ještě nemusí být vhodné při hubnutí. Chcete vědět, jak se stravovat, pokud chcete spalovat tuky? Pusťte se také do Výzvy a postupujte krok za krokem ke změně svých návyků a své postavy :-).

online cvičení
Líbil se Vám článek? Dejte like nebo sdílejte. Napište mi do komentáře, jak vy jste zvládli první týden Výzvy :-).

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account