Změnit životní styl dá někdy pořádně zabrat. Všude na nás číhá spousta lákadel, které vám slíbí rychlé účinky bez vlastní námahy. Ano, bylo by to skvělé, mít vytouženou postavu zadarmo, zlepšit si zdraví a cítit se fit, aniž bychom přestali jíst průmyslově zpracované potraviny a nezdravá jídla a cvičit tak, abychom se vlastně ani nezapotili a měli z toho vypracovaný “pekáč buchet”. Ale řekněme si to upřímně – toto skutečně možné není. Bez vlastního přičinění a změny myšlení, se žádné úžasné proměny nestanou.
Dnešní trh je už tak předimenzovaný, že člověk opravdu neví, čemu věřit. To je možná také jedna z věcí, proč už občas ustrneme na jednom bodu a vrátíme se k našemu původnímu stylu života. To máte samé superpotraviny, zázračné pilulky, internet nadupaný informacemi jak vlastně cvičit, ale každý ve finále cvičí jinak a vy z toho máte hlavu “v pejru”, protože nevíte, zda běhat na lačno nebo ne, a spousta dalších nejasných věcí. Jedno je důležité – každý jsme individuální a každému z nás vyhovuje něco jiného. Jeden na sobě uvidí výsledky pokud bude jíst maso a druhý zase, pokud se stane vegetariánem. A to je dobře. Kdybychom byli všichni stejní, nemohli bychom každý den objevovat stále něco originálního a staro-nového.
Pokud ale chcete udělat něco pro svoje zdraví a nevíte, z čeho si z velké nabídky “lákadel” vybrat, dejte šanci zeleným potravinám. Je to nejjednodušší cesta ke zdravému životnímu stylu, která vám zabere pouze 5 minut denně. A z čeho se bude těch 5 minut skládat? Otevřít dózu se zeleným práškem, vložit jednu lžičku do šejkru, přilít vodu a rozmixovat. Mezi tím si nasypat do dlaně pár zelených bobulek a zapít je umíchaným nápojem ze zeleného prášku. Podtrženo – sečteno, možná to ani těch 5 minut nebude. Svému tělu tím neuvěřitelně prospějete, zbavíte ho zakyselení, zánětů, virů, poskytnete mu kvalitní výživu, zlepšíte si imunitu a budete se prostě cítit fit. Nebudou vás trápit virózy, alergie, neustále se opakující záněty, zbavíte se strachu z rakoviny a dalších civilizačních onemocnění, pomůžete si v léčbě diabetu, upraví se vám tlak, přestanete mít chuť na sladké a naopak přibude spousta životní energie a elánu. 
Jestli jste dočetli až sem, určitě vás bude zajímat, o jakých zelených nádherách ze světa rostlinné říše to vlastně píšu? Mými favority jsou zelený ječmen a chlorella. I když jsem byla původně hodně pesimistická a říkala si, že je to další marketingový tah, mohu z vlastní zkušenosti potvrdit jen pozitiva. Vyléčila jsem s jejich pomocí natržený lýtkový sval, zbavila se stálých zánětů močového měchýře, zlepšila se mi kvalita vlasů, nechybí mi energie na cvičení. Mohla bych pokračovat dál, ale co je nejdůležitější? Prostě a jednoduše – jsem ZDRAVÁ!
A jaké je gró jejich úspěchu a síly? Vysoký obsah chlorofylu, vitamínů, minerálů a živin, které jsou v zelených potravinách zachovány díky pěstování na čistých polích a šetrném způsobu zpracování. Vaše tělo potřebuje ty správné živiny. Teprve pak může pracovat na plné obrátky. Vždyť do svého auta také nenalejete olej místo benzínu…jenže dnešní strava je bohužel pouze “ten olej”…
Dávejte si ale pozor na to, jakým zeleným potravinám dáte šanci. Na trhu je jich skutečně mnoho. Zajímejte se o to, jaký mají obsah chlorofylu, jak byly pěstovány a zpracovány a také odkud pochází. Není to jedno.
Nechte ječmen a chlorellu vstoupit do Vašeho života a jejich ozdravující léčebné účinky pocítíte sami na sobě.
Připíjím na Vaše zelené zdraví! *heart**heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account