Měla jsem možnost vyzkoušet novinku, kterou jsem neznala – od společnosti CeraVe. Hydratační krém a čistící pěnovou emulzi. Mám velmi suchou pokožku se sklonem k šupinatění a tento krém ji jednak do hloubky hydratoval, ale co je hlavní, nezanechává na pokožce mastný film a lepkavý pocit, protože se po rozetření rychle vsakuje, ačkoliv je opravdu hutný. Takže kdo trpí suchou kůží, jako já, vyzkoušením krému rozhodně nic nezkazí.
 
Pěnová emulze – první vyzkoušení jsem byla “nadšená”, pleť byla vyčištěná a zvládla si poradit dokonce i se zbytky make-upu. Pomocí pumpičkového systému se dávkuje jednoduše a nespotřebujete zbytečné množství gelu. Měla jsem ale pocit, že místo hydratace mojí pleť spíše vysušuje. Přesto jsem jí dala ještě několik dní šanci…. I po několika denním zkoušení gelu mám pocit, že mám pleť spíše sušší, takže mažu krémem a naštěstí pro mě, věčným bojovníkem s akné i po dovršení 30let věku, neucpává póry a je nekomedogenní….
 
Suma sumárum, oba výrobky svou kvalitou stojí přinejmensším za vyzkoušení.
 

HYDRATAČNÍ PÉČE O PLEŤ CERAVE:

určen pro typ pleti:
Pro suchou až velmi suchou pokožku
Více o produktu:
Vyvinuto s dermatology. CeraVe Hydratační krém hydratuje a pomáhá obnovit ochrannou kožní bariéru na obličeji a těle. Obsahuje 3 typy esenciálních ceramidů a kyselinu hyaluronovou. Bez parfemace. Nekomedogenní. Hypoalergenní. S technologií MVE pro postupné uvolňování aktivních látek a celodenní hydrataci pokožky. Aplikujte dle potřeby. Vyhněte se očnímu okolí. Vhodné pro dospělé i děti.
 

ČISTICÍ PĚNÍCÍ GEL CERAVE:

Účinek: Čisticí a pěnicí gel jemně odstraňuje maz a nečistoty pleti. Při použití nenarušuje ochrannou funkci kožní bariéry pokožky.
Aktivní látky: 3 typy esenciálních ceramidů, niacinamid (pro zklidnění pokožky) a kyselinu hyaluronovou (pomáhá udržovat přirozenou hydrataci pokožky). Patentovaná technologie MVE zajišťuje postupné uvolňování aktivních látek pro hydrataci pokožky po celý den.
Přípravky s obsahem ceramidů zlepšují funkci kožní bariéry, postupně pomáhají doplnit a obnovit úroveň lipidů, zvýšit hydrataci a stimulovat další syntézu lipidů.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account