Od března se bude na televizi Prima Love vysílat pořad Máma nad věcí, který bude moderovat matka dvou dětí Agáta Prachařová (33). Zábavný pořad bude mapovat období ženy od těhotenství až po nástup dítěte do školy. A v podání Agáty se máte na co těšit!

Pamatujete si ji jako rebelku, vymetačku mejdanů a ikonu většiny českých puberťaček? ořad se jmenuje Matka Agáta a bude v něm vše, co chcete vědět o mateřství a životě Agáty coby maminky jako takovém. Nový zábavný pořad o mateřství bude obsahovat praktické zkušenosti matek i odborný pohled lékařů. Kromě zábavných rubrik pro děti na diváky čeká i rubrika Vaření, kam si Agáta (33) na pomoc přivede syna Kryšpína nebo svoji 94letou babičku. Ke slovu se dostanou i tatínkové, prarodiče, známé osobnosti i děti, které budou testovat hračky a zábavné atrakce. Kromě testování hraček čekají na malé diváky i jejich rodiče kreativní dílny, kde se dozví spoustu nápadů na tvoření a tím pádem i nápadů, jak děti zabavit. Agáta se bude věnovat i tématům, jako je shazování poporodních kil, zpevňování postavy, kojení nebo i to, jak zůstat pro partnera atraktivní. Matka dvou dětí se zkušenostmi ze své třináctičlenné rodiny tedy vtipným způsobem poradí maminkám, které mají tendence se hroutit a pocit, že nic nezvládají. Protože nejlépe poradí ty ženy, které mají vlastní zkušenost, což Agáta stoprocentně splňuje. Spoustu zkušeností jí předala její maminka Veronika Žilková, která nyní žije se svým mužem Martinem Stropnickým v Izraeli.

Agáta Prachařová má dilema: Může očkování zničit život dítěte? Odpověď najdete ve videu!

1. díl na téma očkování vidět zde: https://www.onetv.cz/detail/agata-pracharova-ma-dilema-muze-ockovani-znicit-zivot-ditete-odpoved-najdete-ve-videu


 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account