Také byste chtěli takto vypracované bříško a více svalové hmoty než té tukové? Co zahrnout do svých jídelníčků pár potravn, které spalování tuku podpoří? 
SKOŘICE – skořice působí na náš organismus velice blahodárně. Nejen na hubnutí, ale i na zdraví. Stačí jedna lžička skořice denně a spalování tuků se rozjede na plné obrátky.
CHILLI PAPRIČKY – chilli obsahuje látky, které způsobují oxidaci tukových tkání, papričky rozpohybují i ten nejlínější organismus a urychlí trávení. Za to vše vděčíme látce Kapsaicin, kterou právě chilli obsahuje.

ZELENÝ ČAJ – nejen že obsahuje spoustu antioxidantů, které nás chrání i před rakovinou, ale látky v něm obsažené urychlují metabolismus. Stačí, když si dáte šálek před cvičením a tuky se budou třást 🙂.
JABLEČNÝ OCET – jediný ocet, který nevyvolává v těle kyselou reakci. Podporuje spalování tuků, posilňuje imunitní systém, snižuje chuť na sladké i slané.
ČESNEK – obsahuje allicin, který má antibakteriální účinky, proto ho používáme i jako přírodní antibiotikum. Navíc se podílí i na redukci tuku.
CITRON – co takhle dát si na lačno vlažnou sklenici vody s citronovou šťávou? Skvělé na nastartování metabolismu.
PERUÁNSKÁ MACA – peruánský ženšen. Obsahuje přes 10 % bílkovin. Protein v mace obsahuje 20 aminokyselin, 7 z 8 esenciálních. Maka je bohatá na vápník, hořčík, fosfor, draslík, síru, sodík a železo, obsahuje stopové minerály jako zinek, jod, měď, selen, bismut a mangan. Je také bohatá na vitamíny B1, B2, C a E. Nejen že zvyšuje sílu a vytrvalost, zvyšuje libido, ale především je účinná v boji proti tukům.
Samozřejmě – k tomu, abychom spálili tuk, musíme zvolit adekvátní tip cvičení. Nejlépe velice intenzivní intervalový trénink (HIIT, Tabata).*smile*
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account