Snad všechny z nás tuto situaci důvěrně známe:Otevřeme svůj šatník a je naprosto jasné, co přijde: “Nemám co na sebe!” Což se zdá být snad až nemístný vtip, vzhledem k tomu, že šatník praská ve švech. 
V tu chvíli se zdá, že není možné sladit dohromady celistvý outfit, který by zrovna pasoval do dnešního dne, nálady a situace. Nakonec přijde myšlenka, zvolit jeden z těch tří outfitů, které nosíme stále dokola…
Celé to korunuje fakt, že nezřídka si dokupujeme další a další oblečení, aniž by se situace s pocitem “nemám co na sebe” nějak výrazně zlepšovala.
Já tuhle situaci důvěrně znám, před deseti lety jsem jí procházela dnes a denně. A řekla jsem si, že to dál nejde. Rozhodla jsem se tu situaci řešit. Začala jsem malými kroky, přešla k větším a postupně změnila svůj šatník a postoj tak, že tuhle situaci už dnes téměř nezažívám. Co jsem proto udělala se podrobněji můžete dozvědět v mém příběhu

A jaké kroky vám na základě svých zkušeností doporučuju? Objevit a vyřešit 10 základních chybných chování, které ve svém šatníku praktikujeme.
Abychom mohly zlepšit svůj šatník, potřebujeme nejprve znát důvody, kvůli kterým vzniká pocit, že nemáme co na sebe. Obecně vzato jsou dvě hlavní příčiny:
Příčina č. 1:Neumíme pracovat samy se sebou
Neznáme se a nevíme jak s respektem k sobě volit oblečení sobě na míru. Jak vybírat dle svých fyzických proporcí i rolí, které v životě máme. Poznání sebe samé, týkající se nalezení svého stylu, barev a stylingových tipů je běh na delší trať, ale postupně jej můžete objevit. Inspiraci a kroky na vaší cestě můžete najít na mém novém webu, ve formě videí, článku, sležeb či ebooku. Zvolte si co vám více vyhovuje. 🙂
Příčina č. 2:Neumíme pracovat se svým šatníkem
Nikdo nás neučil, jak pracovat se svým šatníkem. A tak se nám do něj často vkrádají některé z 10ti základních chybných situací. Abychom mohly svůj šatník zlepšit, sesumírovala jsem 10 obvyklých chyb a připravila na ně 10 jednoduchých a funkčních řešenív přehledném návodu a připravila pro vás eBook. 

V eBooku najdete 10 důvodů a 10 řešení, které můžete udělat už dnes. Nabízeným řešením vás vyzývám, abyste šli do akce a jednu situaci po druhé tak vyřešily. Je na vás, jestli ebook pojmete jako průvodce 10-ti denní výzvou, a tedy jestli 10 řešení provedete za 10 dní, nebo vše vyřešíte za víkend. 
Pro vás je připravený ke stažení tady. Užijte si ho, věřím že v něm najdete pro sebe inspiraci. 
Srdečně zdraví vaše

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account