106

Snižuje zápach z úst, který je často způsobený chemickými látkami a plyny produkovanými bakteriemi v ústech.
Předchází onemocnění dásní a úst
Bělí zuby! Při mlgání olejem se ukázalo, že to může pomoci vybělit zuby okamžitě! Po dvou týdnech si všimnete, že zuby jsou mnohem jasnější, bělejší, dásně zdravější a máte krásný růžový jazyk.
Zlepšuje kožní onemocnění. Při odstranění toxinů z těla, bude vaše pleť výrazně hezčíí. Mlgání oleje zmírňuje akné, ekzémy, lupénku a celou řadu dalších problémů spojených s dermatitidou.
Zmírňuje bolesti hlavy a migrény. Hromadění toxinů v těle může vést k bolesti hlavy a migréně. Standardní teorie tenzní bolesti hlavy, která je způsobena tím,  že dochází k rozšíření krevních cév, a migrény, která je způsobena zúžením krevních cév, může mít pravdu, ale nedávný důkaz ukazuje, že hlavní příčinou obou napětí – bolesti hlavy a migrény, je retenčce toxinů nebo jiných tkáňových dráždidel v nervovém systému. Vyplachování úst olejem pomáhá eliminovat bakterie a toxiny z těla.
Podporuje normáln funkceí ledvina a jater! Odstraněním toxinů z jejich původního místa (v ústech), mlgání oleje pomáhá zmírnit stres na játra a ledviny. Dejte svým játrům a ledvinám, našim dvoum hlavním detoxikačním orgánům, pauzu a začněte s mlgáním ještě dnes!
Zlepšuje hormonální nerovnováhu. Mlgání oleje je skvělý způsob, jak pomoci při nápravě hormonální nerovnováhy, regulaci menstruačního cyklu a snížení příznaků PMS. Zlepšením fungování našeho imunitního systému pomocí odstranění toxinů v ústech, máme také schopnost zlepšit fungování našich hormonů. Oslabený imunitní systém může rozhodit ženský menstruační cyklus z rovnováhy.
Pomáhá zmírnit astma a uklidit průdušky. Tyto potíže jsou z velké části výsledkem zánětlivé reakce v těle, které mlgání oleje může pomoci zmírnit nebo zcela omezit.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account