Po informační schůzce v pracovnách Ženy s.r.o. jsem měla představu, že na základě rozboru krve obdržím seznam pro mě vhodných potravin, které budu moci libovolně kombinovat, že budu muset potraviny přesně odvažovat, mě tehdy nenapadlo.
Po obdržení Metabolic Balance plánu následoval šok, ale po 6ti týdnech co se podle tohoto programu stravuji mohu říct, že naprosto zbytečný.  
Obávala jsem se, jak budu schopná dodržovat všechna MB pravidla a především gramáž, resp. jak zvládnu hlad a chutě na sladké.
Pocit hladu se nedostavil, porce jsou dostatečné. Jediné, co se v prvních cca 3 týdnech dostavilo, byl pocit chladu. Neustále mi byla zima. Po 6ti týdnech dodržování MB jsem o 9 kg lehčí, což je obrovská motivace pro pokračování. 
Co se stravování týče, nemám silnou vůli na žádná omezení. Toto však zvládám a na programu už nyní vidím pouze samá pozitiva.
Oceňuji především volnost a možné kombinace a výměny jídel. Pokud např. vyrážíme na výlet, vezmu si s sebou sýry, které mám v návrhu jídelníčku k večeři a večer si doma připravím jídlo, které bylo v jídelníčku jako jeden z návrhů oběda.
Naučila jsem se jíst potraviny, které jsem nikdy dříve ani nezkusila.
Jsem ráda za možnost konzultací, kdy s poradkyní vše proberu, nastaví se případné změny, dojde k převážení a k přeměření. 
Co se v mém případě zatím nedostavilo, je zbavení se chutí na sladké. 
Jsem přesvědčená, že pokud se podle MB zvládnu stravovat já, zvládne to každý.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account