106

Chybí vám dostatek vitamínů?
No, jasně, letošní zima se sice krásně povedla, ale přece jenom je už dost dlouhá. Většině z nás chybí slunce, teplo, světlo a energie. Možná to není na první pohled patrné, ale chybí nám také živé enzymy a vitamíny. Ovoce a zelenina jsou sice k mání po celý rok, ale s dávkou živých bioaktivních látek v těchto potravinách už to není tak zajímavé.
Když se nad tím člověk zamyslí, možná by pak běžel do lékárny pro nějaké ty doplňky, ale ani tam se nedá o živosti moc mluvit. Dokonce i vědecké výzkumy potvrzují, že ty syntetické vitamíny prostě nefungují. Příroda je prostě moudřejší než nějaká chemická továrna.
Jako doplňky stravy se označují i tzv. zelené potraviny. Pokud si vyberete kvalitního výrobce a kvalitní produkt, získáte dávku skutečně živé zelené hmoty a také pořádnou dávku prospěšných živin. Oficiálně půjde o doplněk stravy, ale zelené potraviny jsou skutečně super potraviny, a jako takové fungují.

 
Jde o čistě přírodní směs, bez chemických aditiv, konzervantů a barviv (ano, jsou zelené od přírody). A právě tato směs zelených potravin poslouží jako skvělý zdroj snadno vstřebatelných bioaktivních látek – enzymů, vitamínů, minerálů, ale i dalších. Zdraví máme jen jedno a je jen na nás, jak o něj budeme pečovat. Mezi nejznámější zelené potraviny patří spirulina, zelený ječmen a chlorella. Můžete je konzumovat nejčastěji ve formě prášku, ze kterého si připravíte nápoj, nebo polykat tabletky.
Každopádně jaro už je cítit ve vzduchu a věřím, že nás doslova nabije pozitivní energií. Pokud máte se zelenými potravinami své zkušenosti, podělte se o ně s námi. 🙂
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account