:-)poznáváte to zátiší pracovního stolu v prvním týdnu nového roku?!
Ano! Ať žijí všechna novoroční předsevzetí! Pánové přestávají kouřit … a omezují spotřebu alkoholu. Aby taky ne po všech těch večírcích a oslavách *wine*. Dámy opět! začínají držet diety. Jedině tak se totiž dá zhubnout :-D! A všichni společně plánujeme posilovnu, takže se tam vlastně v lednu nedá chodit, protože je narváno.
Ale zpět k mému zátiší. Piji bylinkový čaj. Jím ovoce plné vitamínů, ale ne moc. Maximálně mandarinku a půl jablka. Zítra to dám asi bez jablka. S cukry teď musím opatrně. K obědu nějaký lehký zeleninový salát. Ty odvážně a nedisciplinované to dají s dresinkem a rybou nebo drůbežím masem *sad*. Zarputilé dietářky, které plánují v prvním týdnu „sundat aspoň 3 kila“, jako já, mají na talíři pouze „čerstvou „ zeleninu. 
Odpoledne už vím, že držím dietu. Mám totiž hlad!! Plátek nízkotučného sýra mi určitě pomůže …a jedna malá mrkvička. Začínám být pěkně unavená, ale v práci musím ještě nějakou hodinku vydržet. Výjimečně sáhnu po berličce. Dám si kávičku! Bez mléka, protože v Dietě psali, že káva s mlékem zbytečně zvyšuje kalorickou hodnotu. Pro ty, kdo nevědí – Dieta je v lednu nejprodávanější časopis pro ženy. Každoročně porazí i Blesk. U kávy dojde k útoku na můj dietní režim. Kolegyně, která váží pořád stejně 50 kg, vánoce nevánoce, má skvělé cukroví a po svátcích jí zbyla plná krabice (jak je to možné?)…no, tak si jeden, dva kousky dám. Abych neurazila.  Káva nezabrala tak, jak jsem očekávala. Naopak, jsem unavená, chce se mi spát a mám hlad. Velký!! Asi se mi ještě nescvrkl žaludek. Když máte fakt dobrou dietu, tak po třech dnech hladovění prý už ani hlad nemáte. Na to se těším. Až nebudu mít hlad.
Přemýšlím, že půjdu z práce dřív domů. Jsem unavená, nesoustředěná, myslím jenom na to, že k večeři budu mít vařené vejce a rajče. Večeři musím stihnout do 17:00, potom už nic jíst nebudu. Nesmím. Porušila bych dietu. Doma padnu do křesla. Do 17:00 zbývá půl hodiny a večer bez jídla potom bude dlouhý. Nakonec je hlad silnější než já a tak se rozhodnu, že nebudu otrokem své diety a večeři si dám dřív. Otevřu lednici a …do 17:00 sním vše, co v ní od svátků zbylo *psss*.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account