Zdravé tělo, zdravý duch!
Nikde se nepíše, že zdravé tělo musí být hubené, ALE buďme upřímní. Obezita je příčinou mnoha vážnějších nemocí.
Zvyšuje se zátěž na klouby, vznikají problémy se srdcem, trávicí soustava přestává normálně fungovat, špatně se dýchá, riziko infarktu se zvyšuje…
Takže s nadbytečnými kily do boje!
Všichni to známe, ostatně kdo by nechtěl nějaké to kilo dolů. ALE jak?
Ze všeho nejdříve jsme plní odhodlání a rozhodneme se vynechat všechno sladké ( cukr je přece zabiják číslo 1 😀 ), nejlépe se vzdát všech příloh, pšenice ( zabiják číslo 2 :D) a taky omezíme vše nezdravé jako smažené jídlo, fast foody, …
Ale buďme k sobě upřímní, takhle žít zvládne jen malé procento lidí. Pokud si tento životní styl neudržíme, tak je tady jojo efekt a kila jsou zpátky ani nevíme jak i s bonusem navíc.
Takhle ne!
Ideální je si vybrat takovou cestu ke zdraví, která je trvale udržitelná!
Hubnout se dá pouze jedinou cestou a tou cestou je KALORICKÝ DEFICIT! Neexistuje nic jiného, čím by Vaše váha mohla jít dolů jinak. Na tomto principu fungují veškeré diety. Diety bohužel spoléhají na tak velký kalorický deficit, že prakticky hladovíte. A to je zase špatně…
Jak se z tohoto kruhu vymotat?
Věřte, že je to daleko jednodušší než si myslíte!
Nejsou to jen koktejly na hubnutí, ale každý z nich je ještě zaměřen na jednu oblast našeho těla a jeho obnovu pro správné fungování.
Jsou vyráběné výhradně ze sojových proteinů a obsahují i slunečnicový protein (ten je velkou novinkou na trhu, většina koktejlů od konkurenčních výrobců se vyrábí ze syrovátkového proteinu, který nechutná úplně nejlépe).
Užívání těchto koktejlů má přesně určený postup a to tak, aby koktejly pomohly tělu nastartovat všechny správné procesy a zbytečně tělo nezatížily příliš velkým kalorickým deficitem (pokud je kalorický deficit příliš velký hladovíme, ženy přicházejí o menstruaci,… a to nechceme!).
Stačí vyměnit 2 jídla denně za koktejl a tím si zajistíte přirozený kalorický deficit.


Jaké koktejly máme?
1. ČOKOLÁDOVÝ – nastartuje metabolismus,  večer místo večeře nebo s lehkou večeří (obsahuje spoustu vitamínů a podporují hubnutí). Bez sóji, glutenu, cukru, konzervantů, barviv a syntetických doplňků – produkt obsahuje maximální množství přírodních složek, včetně aminokyselin. Slazen je stévií.
2. JAHODOVÝ – detoxikace tlustého střeva. Koktejl obsahuje silná prebiotika, která čistí střeva (ideální je ho také pít při detoxikaci). Jedna porce obsahuje 11 gramů bílkovin a pouze 50 kcal. S tímto koktejlem získáte optimální váhu s přínosem pro vaše zdraví!
3. BRUSINKOVÝ – zaměřen na srdce a cévy (lidé s nadváhou mají právě v této oblasti často problémy, nebo pokud nemůžete ze zdravotních důvodů sportovat, tak s koktejlem si srdce a cévy podpoříte), navíc obsahuje L- Arginin a podporuje i zrak
4. VANILKOVÁ ZMRZLINA – zaměřen na klouby a chrupavky  ( obsahuje hydrolizovaný kolagen, který je skoro 100% vstřebatelný).Koktejl-mix také obsahuje přírodní aminokyseliny BCAA, jež jsou nezbytné pro tvarování těla.
 
Více informací na www.yona.cz
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account