Relaxační erotická masáž je velice smyslná a naplněná vzrušením i erotickým napětím. Jedná se o klasickou relaxační masáž velmi efektivně okořeněnou erotikou. Masérka může být zcela nahá nebo může mít na sobě erotické prádlo a punčochy. Erotická masáž pro muže se provádí za použití kvalitní emulze či kvalitního příjemného oleje na bázi vody, který lze po masáži velmi snadno smýt. Před masáží vás masérka doprovodí do sprchy a nabídne vám společnou sprchu.

Smyslná erotická masáž pro muže
Protože je vždy každá masérka jedinečná, žádná masáž není nikdy zcela totožná. Bude vám provedena erotická masáž celého těla, od nohou, přes záda, šíji i ruce. Erotická masáž pro muže je prováděna za použití techniky body to body, tedy tělo na tělo. Erotická masáž pro muže věnuje dostatečně dlouhý čas a pozornost intimním partiím až do slastného konce. Masážní místnost je velmi příjemná, ponořená do přítmí a šera, pouze s mírným osvětlením a svíčkami. Intimní prostředí podpoří smyslné erotické napětí.

Zásady erotické masáže
Erotická masáž pro muže není o poskytování sexuálních služeb. Tabu je líbání a orální či klasický sex, který není součástí masáže a není možný ani za příplatek. Zásady klasické, ale i erotické masáže jsou považovány za základní formu ošetření těla, která vede ke zlepšení zdravotního stavu. Uvolňuje nejen tělo, ale i mysl. Masáže vždy byly rovněž součástí různých rituálů. Na jejich rozvoji se podílí starověcí lékaři a myslitelé, jako třeba Hippokrates, který věřil, že pro celkový proces uzdravování je nejdůležitější cvičení, čerstvý vzduch, prováděné masáže, relaxace, spánek, strava a čistota. Síla lidského doteku je nenahraditelná a erotické masáže pro muže jsou velmi prospěšné. Pro prevenci proti prostaty je to velmi prospěšná procedura. Erotické masáže jsou vysoce smyslným zážitkem plným rozkoše, u kterého si odpočine tělo i mysl. 

1 Komentář
  1. Lenka Nováková 6 měsíců ago

    Tak to jsou super tipy. Já jsem nedávno měla možnost jít na profesionální erotickou masáž a můžu vám teda říct, že to bylo fakt něco. “Dotáhla” mě tam kamarádka, která chodí pravidelně. Prvně se mi do toho moc nechtělo, ale nakonec jsem povolila a šla jsem. Konkrétně jsme byly v tomto salonu https://www.redmassage.cz/ a myslím si, že jsem tam určitě nebyla naposledy.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account