Klasika,
začal školní rok a s ním přišlo i známé upozornění v žákovské knížce:
Upozorńujeme rodiče že se ve třídě objevily vši.Prosíme o důkladné prohlédnutí dětí a o následné odstranění vší při nálezu.
 
Komu nepřišlo,jistě během roku přijde 🙂 .Mám dvě děti a za dobu jejich docházky jsme tento problém museli párkrát řešit.Musím dodat že i bez upozornění.Se synem to bylo v pohodě.Ostříhat na krátko,zbytek vlasů umýt šamponem zakoupeným v lékárně a bylo po problému.
Co ale když si domů donese vešky Vaše princezna s dlouhýma vláskama 🙂 Hlavičku jsme umývaly a umývaly,vyčesávaly stále dokola vešky i hnídy.Žádný šampón nezabíral.Tak jsem hledala nějakou zaručenou radu a našla jsem….
…dět’átku vmasírujte do vlasů i na pokožku slivovici,bude to štípat a ne zrovna vonět,ale úspěch je zaručen.Zabalte vlasy do ručníku a nechte přibližně 15 až 20 minut působit.Potě vlasy umyjte klasickým šampónem.Kvůli vůni slivovice,budete muset umytí hlavy několikrát opakovat,vlasy nejlépe osprchujte at’ se opilé vešky dostanou ven.Slivovice zničí i hnidy,ty ale bohužel na vlasech zůstanou,dále už nerostou,nevylíhnou se.Jen je nutné je postupně z vlásků stáhnout.
 
At’ je Váš boj co nejúspěšnější….

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account