A už to zase začne… rýmečka, kašlíček, teplotka. Na podzim se s tím setkáváme často, ale můžeme se posilnit a trochu si pomoci. A čím? Zcela jedinečnou látkou, nenahraditelnou a nevyrobitelnou, která je však plná obranyschopných látek. 
Příroda to zařídila tak, že malému novorozenci je v prvních okamžicích života dáváno to nejcennější, aby přežilo. Kolostrum se vytváří se už v průběhu gravidity a shromažďuje velké množství obranyschopných látek. Proto jsou matky po porodu hodně zranitelné, to nejlepší ze sebe dávají svým potomkům. Mateřské mléko se začíná tvořit až od 5. dne po porodu.
Naše životní prostředí ani životní styl není často ideální a tak je vhodné přírodě trochu pomoci a dodat tělu potřebné látky.  „K posílení imunity mohu doporučit kolostrum všem, od malých dětí, těhotných matek až po seniory. Nemá žádné kontraindikace a je čistě přírodní látkou,“ potvrzuje psychosomatická lékařka MUDr. Jarmila Klímová.
Tradice využití kolostra k posílení imunity se začala psát před osmdesáti lety v USA. Po celou dlouhou dobu je pečlivě hlídán chov, který je dárcem kolostra. Takto dlouhou historii zpracování kolostra nemá na světě nikdo jiný. Kolostrum z centra Zdraví bez limitu je produkováno ze zcela zdravých jedinců, z prověřených chovů žijících v čistě přírodním prostředí. Pozitivní účinky kolostra na posílení imunity jedinců jsou podloženy mnoha vědeckými pracemi.
Pokud má člověk slabší imunitu, tak může onemocnět docela snadno.  K nejběžnějším projevům infekce patří opary. Celý proces, od doby, kdy se opar objeví v podobě malého pupínku až do jeho zmizení, trvá asi týden. Není to nijak dlouhá doba, ale lidem se slabším imunitním systémem mohou docela otravovat život.
„Trpěla jsem opary skoro každý měsíc. Zkoušela jsem různé druhy prevence, ale nic mi nezabíralo. Úlevu jsem pocítila až po užívání kolostra. Oparů jsem se sice nezbavila úplně, ale výrazně se omezila jejich četnost. Za to, že se objeví jen jednou nebo dvakrát do roka vděčím kolostru,“ sdělila klientka centra Zdraví bez limitu.
Největším spouštěčem oparů je nachlazení, ale i potravinová intolerance. Jíte něco, co vám sice chutná, ale tělu neprospívá. „Častým spouštěčem bývá také stres a únava. Mnoho lidí pracuje pod velkým tlakem až do vyčerpání a tím si velmi oslabuje svůj organismus. Pokud má navíc slabší imunitní systém, pak je náchylnější k mnoha dalším onemocněním,“ objasňuje doktorka Klímová.
Vyváženost pracovního úsilí a odpočinku je pro tělo nezbytná. Energii, kterou vydáme, bychom měli odpočinkem znovu načerpat. Nemusí jít zrovna o lenošení, ale stačí, pokud změníme aktivitu. Psychicky náročnou a stresující práci vyměnit za sport, turistiku nebo jinou činnost, při které „vypneme mozek“.
Kolostrum je bohaté na bílkoviny, zejména imunoglobuliny, tuk a minerální látky. Obsahuje jich mnohokrát více než mléko. Společnost Zdraví bez limitu spol. s r.o. vlastní na kolostrum OCHRANNOU ZNÁMKU. „Už v těhotenství jsem užívala kolostrum na podporu imunity a po narození dítěte jsem v tom pokračovala. Dceři je teď dvanáct let a po celou dobu nemusela užívat žádná antibiotika,“ podělila se o své zkušenosti s užíváním kolostra jedna z maminek.    
Chcete posílit svůj organismus přírodní cestou?
Dopřejte sobě a svým blízkým kolostrum s ochrannou známkou, více na produkty pro zdraví.
Zajímáte se o zdraví a jste aktivní? Chyťte šanci za pačesy!
Můžete si přivydělat nebo se věnovat prodeji produktů naplno. Kontaktujte nás a po dohodě se můžete pustit do práce. Kolik tomu budete věnovat času, bude zcela na Vás. Pošlete nám zprávu na e-mail zdravibezlimitu@gmail.com, kde uveďte: svůj zájem o spolupráci a kontaktní údaje (jméno, telefonní číslo a PSČ vašeho bydliště).
 
 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account