VEGAN ♥

Krásnou, zimní neděli. Mám pro Vás další tip na vegan dobroty. Džemy od St. Dalfour kupuji pravidelně, jsou vynikající nejen na chlebík, ale i do kaší, smoothie, na pečení, dále jsou vegan a hlavně chutnají výborně. Jediné, co mě mrzí na těchto džemech je, že potřebuji dlouhou lžičku, sklenice jsou hodně úzké, ale už jsem to vyřešila. 🙂 A tentokrát jsem si koupila, díky nachlazení, pomerančovo-zázvorovou pomazánku.

-Džem pomeranč se zázvorem – St. Dalfour 284 g

Sterilovaná pomerančovo-zázvorová ovocná pomazánka. Přislazená pouze koncentrovanou hroznovou šťávou. Neobsahuje konzervační látky, umělá aromata, barviva.

Chuť mě mile překvapila, je vynikající, silná, ale příjemná v tomto zimním čase. Kousky pomerančové kůry a kousky zázvoru, příjemně křupaly. 🙂 Džem není přeslazený a v kombinaci s něčím dalším, jako například na pečivu, je chuť výborná a pikantní díky zázvoru.

Složení:

Pomeranče a zázvor v různém poměru, nepřislazená koncentrovaná hroznová šťáva, želírující látka (pektin), citrónová šťáva.

-Rama jednoduše rostlinná 400 g

Ramu nebo jiné máslové pomazánky moc nepoužívám, ale když bych měla koupit nějaké máslo, tak určitě toto. Lahodná, jemná chuť této rostlinné ramy mě uchvátila, je opravdu moc dobrá. Když už ji koupím, dám si ji občas na pečivo a to je vše, jak tuto ramu používám. Barvička je jemně žlutá, řepková. Nejraději ji má moje dcera. 🙂

Složení:

60% rostlinné oleje a tuky (řepkový 39%, palmový) Voda Emulgátory, (mono- a diglyceridy mastných kyselin, slunečnicový lecitin) Jedlá sůl (0,3%) Regulátor kyselosti (kyselina citronová) Přírodní aroma Barvivo (karoteny)

Napište mi do komentářů, jestli dobroty kupujete a jak Vám chutnají.

S láskou napsala, Kristi ♥

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account