Krásný den. Čtenáři, kteří se vrací na mé stránky pravidelně už ví, že jsem veganka. Ale už i před veganstvím jsem se vždy zajímala o zdravý životní styl, takže bych si tuto knížku třeba pořídila i kdybych nebyla vegankou.

Knížku jsem si koupila loni, abych se něco malinko dozvěděla o pohledu tohoto sportovce, na zdravou stravu a vše okolo stravování.

Kniha je plná užitečných typů a rad, pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl. Není jen pro samotné vegany, inspiraci si v ní najde každý, protože v knize najdete i zajímavé recepty nebo rady s jídelníčkem. Jde opravdu o zajímavou knihu, ve které se autor zabývá nejrůznějšími otázkami zdravého životního stylu.

Doporučuji ji nejen začínajícím, ale i pokročilí čtenáři si zde najdou své téma, které by je mohlo zajímat.

Kniha mě zaujala, že se autor dotýká témat, o kterých si málokdo uvědomuje, že by to mohlo mít nějakou spojitost se zdravým životním stylem, a že mohou tato témata ovlivnit náš život do velké míry. Mluvím například o stresu, hydrataci, podvýživě, spánku a regeneraci a jistě i o sportu.

Autor:

BRENDAN BRAZIER je kanadský sportovec. Celý život zkoumal, jaká strava pro něho bude nejlepší, aby podpořila výkon a nezatěžovala organismus.

Kniha má pevnou vazbu a je větších rozměrů, takže do kabelky nebo na cestování není ideální.

Počet stran: 328

Rozměry: 235 × 155 × 23 mm

Hmotnost: 828 g

Krásné počtení, ke knížce se ráda vracím, doufám, že i Vy *heart*

Kristi ♥

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account