PROČ DNESKA? Pokud jste zatím VÁHALI nad ochutnávkou harmonizačního působení  na https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/ochutnavka/, popř. si ji chcete ještě do Vánoc STIHNOUT zopakovat (po Vánocích už nebude za symbolickou startovní cenu 😉 ), tak ideální den je DNESKA!
PROČ? 21.12. je den zimního slunovratu, kdy příroda podporuje naše rozhodnutí nechat ve starém roce to staré, už dál nepotřebné, očistit se od toho a do nového cyklu si vzít s sebou jenom to, co nám prospívá a dělá nám radost. Proto jsme dnes navíc do záměru posbíraly a přidaly čerstvé užitečné archetypy (vzorce), takže to tentokrát bude mimořádný zážitek!
Už jen do 23.12.2017 do 20h si můžete užít předvánoční harmonizační působení jen za symbolickou STARTovní cenu, která nijak nenaruší váš rodinný vánoční dárkový rozpočet. Máte v ní 24 hodin intenzivní regenerační energie, posílané na dálku na jakékoliv místo, kde se právě nalézáte (včetně pracovní kanceláře), 7 předvánočních afirmací a konzultační podporu. A také garanci vrácení peněz i bez udání důvodu.
Více na https://www.jolanafiserova.cz/harmonie-bez-hranic/ochutnavka/
Projekt Harmonie bez hranic realizují inspirátorka Jolana Fišerová a terapeutka Jana Svobodová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account