VEGAN ♥

Renovality je česká přírodní značka, která se zabývá výrobou olejů…

K balení olejů používají fialové sklo, které je nejlepší pro oleje, protože zaručuje bioaktivní stálost výrobků. Fialové sklo funguje jako filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů.

Oleje jsou lisovány za studena, obsahují nejvyšší možné množství biokativních látek a oleje se výborně vstřebávají.

Certifikát CPK označuje kosmetiku, která neobsahuje syntetické aromatické látky, ropné produkty (olej, parafín, vazelína), syntetické konzervanty a barviva, některé tenzidy a chemické UV filtry.

Od Renovality jsem zatím vyzkoušela dva oleje a budu pokračovat v testování, protože firma má už celou řadu přírodních produktů.

Na olejích se mi líbí nejen sklenička, ale i pipetka neboli kapátko, je to skvělé řešení pro olejíčky, stačí pár kapek do dlaní a hotovo. 🙂

-Opuncie olej 50 ml

Používám dva měsíce a musím říct, že olejíček je báječný, moje pleť je smíšená, spíše suchá, ale hlavně mám citlivou pleť. Při každodenním používání Opuncie, je pleť perfektně vyživená, vláčná a po suchých místech není památky. Opuncii používám ráno místo krému, na pleť, krk i dekolt a v zimním období to bylo nejlepší řešení, které jsem mohla udělat. Vím, že doporučují olejíček používat jako noční sérum, ale já mám zkušenosti, že když jsem s olejíčkem začínala na noc, měla jsem hned druhý den mastné vlasy a to se mi moc nelíbilo, a proto jsem začala používat Opuncii jen ráno a to mi vyhovuje.

Nastalo období přechodu ze zimy na jaro a to mám vždy přesušené čelo, až svědivě suché a tento olejíček je perfektní, protože celou pleť i čelo pěkně promastí, ale zároveň vyživí a zjemní.

Opuncie je skvělá na vrásky, mám jemné vrásky kolem očí a po dvou měsících používání jsem zjistila, že moje jemné rýhy jsou jemnější, ne že by úplně zmizely, to ne, ale jsou viditelně jemnější.

-Kmínový olej 100 ml

Kmínový olej jsem si koupila právě na vysušenou pokožku, nemám suchou jen pleť, ale i celé tělo, hlavně v zimním období.

Tento olej je skvělý, je mastnější ale nádherně se vstřebá a druhý den mám hydratovanou pokožku po celém těle a co se mi nejvíce líbí je, že po namazání na noc, nemám mastné oblečení, přece jen je to olej a tak jsem při prvním použití měla malinko strach, že bude všechno mastné. Můžu Vám říct, že olejíčkem rozhodně nešetřím, protože pro moje tělo je to balzám stejně jako pro moji duši. 🙂 Jsem moc ráda, že balení je 100 ml, protože mi vydrží delší dobu.

Olej „voní“ opravdu čistě kmínovou vůní, na mě je vůně dost silná, ale protože se tímto olejem nemažu každý den, tak mi nevadí silné aroma. 🙂 Barvička oleje je hnědá, prostě kmínová. 🙂

Olej je vhodný k vnitřnímu i vnějšímu užití, na kopřivku nebo ekzémy.

 Napište do komentářů, který Renovality máte nejraději…

S láskou, Kristi ♥

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account