Oskeruše (jeřáb oskeruše)
V gemmoterapii se používají pupeny oskeruše. Preparát je možné částečně nahradit jeřábem ptačím, nebo lze oba druhy kombinovat.
*heart* Používá se především v oblasti oběhového systému. Je drenážním prostředkem žil, reguluje žilní systém a cirkulaci, potlačuje překrvení a přetížení žilních stěn.
*heart* Pomáhá při nadměrné hustotě a srážlivosti krve, křečových žilách a doléčuje žilní záněty. V kombinaci s kaštanem pomáhá při žilních edémech a přetížení lymfatického systému. 
*heart* V kombinaci s pupeny jeřábu ptačího jej lze úspěšně používat při léčbě nezhoubných bulek v prsu a podpaží. 
*heart* Je též účinný při menopauze, těžkosti končetin, hučení v uších, ztuhlosti údů, hemeroidech, bércových vředech, hluchotě a bolesti hlavy následkem překrvení mozku.  
 


 
Gemmoterapie
Moderní léčebná metoda, která má výborné výsledky i u obtížně léčitelných nemocí. Gemmoterapie, též nazývaná “medicína pupenů”, je léčba pomocí kapek z výtažků pupenů stromů, keřů nebo bylin. Podstatou je, že v pupenech jsou velmi účinné látky pro léčení lidského organismu. Každá rostlina ukládá do pupenů to nejcennější pro svůj růst, proto pupeny obsahují nejvíce léčivých látek z celé rostliny.
Foto: Pixabay

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account