100
Mnohé z Vás jistě o této jedinečné proteinové KetoDietě mnohé slyšelo. I já jsem o této “dietě” a zdravém životním stylu slyšela mnoho dobrého. Hlavní výhodou je pravidelné stravování pro muže i ženy.
Jak vše funguje??? V čem je podstata?? Ve zkratce vysvětlím 🙂 Všechny proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a tuků a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Optimální příjem bílkovin také zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě ,ale zhubli skutečně to, co zhubnout máte ! To jsou nadbytečné tuky a nevzhledné přebytečné kilogramy. Každá nadváha zvyšuje riziko onemocnění to si uvědomuje každý z nás.
Proč jsem se tedy přihlásila do této výzvy??? Líbil se mi přístup portálu ŽENY SRO  a celého teamu KetoDiet. Sebrala jsem veškerou odvahu a napsala jsem přihlašovací formulář. Věřte, že to pro mě nebylo lehké. I na jiných portálech byla tato výzva. Podmínkou vždy byly fotografie ve spodním prádle:( Nejsem žena, která má vysoké sebevědomí ba naopak:( Jako baculka si připadám nepřitažlivá a nehezká. Neumím svá nabraná “kila” nosit. 
 Nejsem bez z chyb. Svou první dietu jsem začala v 16 letech. Byla to dělená strava a výsledek byl úžasný 10 kg za necelé 2 měsíce. V 18 letech jsem onemocněla zánětem štítné žlázy a po léčbě kortikoidy jsem nabrala za 1 rok a 1/2 15 kg. K tomu se přidala i další nemoc se kterou stále bojuji. Přes veškeré snahy stravovat se zdravě má váha neustále “léta” na horu a dolu. Vždy dle zdravotního stavu.
Proč právě KetoDieta mě tak oslovila??? Když jsem se obrátila na lékaře s prosbou o pomoc nebyla jsem vyslyšena s odůvodněním, že můj zdravotní stav je komplikovaný a, že má ” nadváha” není tak závažná. Doufám, že díky kétoze a principu tohoto dietního plánu zabojuji proti metabolické poruše a nastartuji svůj metabolismus a změním své dosavadní stravovací návyky.
Můj problém  s váhou se prudce zhoršil po operaci žlučníku. Komplikace dg. mi zánětem žaludku, jícnu a slinivky. Bez pohybu má váha prudce stoupla a i přes velice dietní stravování. Začala jsem vynechávat jídla a hlavně často hladovět. 
 
S KetoDiet jsem dostala jedinečnou možnost vše změnit. Můj dietní plán INTENSE
Určený pro osoby s vyšší nadváhou

  Délka trvání je 3 x 4 týdny
  Zaměřený na intenzivní hubnutí
  V případě výrazně vyšší nadváhy doporučíme ideální postup i délku 
Můj jídelníček se skládá: https://www.ketodiet.cz/p/4-tydenni-proteinova-dieta-balicek-intense-1-krok-pro-zeny-140-porci/
  1 dóza PROTEINOVÉHO NÁPOJE – v příchutích dle vlastního výběru (35 porcí)
  2 balení PROTEINOVÉHO NÁPOJE – v příchutích dle vlastního výběru (14 porcí)
  1 balení PROTEINOVÉHO NÁPOJE S ČOKOLÁDOVOU PŘÍCHUTÍ – (7 porcí)
  1 balení PROTEINOVÉHO SMOOTHIE S POMERANČOVOU PŘÍCHUTÍ – (7 porcí)
  3 balení PROTEINOVÝCH OMELET – (21 porcí, 1x sýrová, 1x česneková, 1x slaninová)
  1 balení PROTEINOVÝCH KAŠÍ – (7 porcí, 1x malinová)
  1 balení PROTEINOVÝ PUDINK S VANILKOVOU PŘÍCHUTÍ – (7 porcí)
  1 balení PROTEINOVÝCH TYČINEK – (14 ks | 7 porcí; 1 porce = 2 ks, kokos banán)
  1 balení PROTEINOVÝCH TĚSTOVIN – (7 porcí ve varných sáčcích)
  3 balení PROTEINOVÝCH POLÉVEK – (21 porcí, 1x se zeleninou a sýrovou příchutí, 1x se kuřecí s nudlemi, 1x s gulášovým kořením)
  1 balení PROTEINOVÉHO NÁPOJE Matcha Tea – v příchutích dle vlastního výběru (7 porcí)
  1x SHAKER
  1x BROŽURA K DIETNÍMU PLÁNU INTENSE
 Co nejvíce oceňuji ??? PRAVIDELNÝ JÍDELNÍČEK, VÝBĚR ZE 3 DIETNÍCH PLÁNŮ, RYCHLOU A  JEDNODUCHOU PŘÍPRAVU, VYVÁŽENÉ PORCE, JÍDLO MOHU MÍT VŽDY S SEBOU, BEZLEPKOVÉ SLOŽENÍ, ON LINE PODPORA. VŮBEC NEHLADOVÍTE!!!!! JÍDLO SI MŮŽETE PŘIPRAVIT JIŽ VEČER ( zakoupila jsem si další praktický shaker pro jídlo do práce) 
 
S čím jsem se nejvíce potýkala a potýkám ??? 
   Na začátku této změny jsem měla problém sníst tolik porcí jídel a k tomu ještě až 500 gr. zeleniny. 
  Chuť na maso jelikož v první fázi mohu 5 porcí KetoDiet a zeleniny
  Proteinový nápoj Matcha Tea zvracím:(
Co je pro mě velice pozitivní???
  První váhové úbytky
  cítím se velice dobře
  učím se jíst pravidelně
  jsem plná energie
  díky bezlepkové stravě nemám bolesti břicha, zvracení a křeče
  bez pocitů hladu
  bez nutkání na sladké
Která jídla mi chutnají??? 
Chutnají mi proteinové nápoje, které si ochucuji přiloženou tabletou s příchutí. Používám jen 1/2 tablety. Příjemně mě překvapily proteinové omelety. Do česnekové, která je chuťově nejvýraznější si strouhám např. cuketu, brokolici či na nudličky nakrájený čerstvý baby špenát a dělám si malé bramboráčky. Z polévek mi nejvíce chutná vývar s nudlemi. Polévky si musím více ředit a nastavovat zeleninou. Nejsem zvyklá tolik solit. Mou odměnou po sportu je jedna tyčinka kokos banán, kterou bych přirovnala k tyčinkám, které jistě znáte:)
Závěrem bych chtěla velice poděkovat z celého *heart*portálu ŽENY SRO a KETODIET:-*.Velice si vážím této šance. Doufám, že Vás a sama sebe nezklamu a i když nedosáhnu takového váhového úbytku jako ostatní slečny a ženy, které mají tuto možnost. Veřte, že bojuji a budu bojovat dále:) Marcela

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account