Oblíbené místo všech milovníků zdravého životního stylu je vám opět o kousek blíž. Nový obchod Biooo.cz nově naleznete ve Vodičkově ulici v Paláci Lucerna. Bio a přírodní kosmetika, ekologická drogerie, biopotraviny a potravinové doplňky, svíčky, čaje, vonné tyčinky, kosmetické doplňky, knihy, lůžkoviny z ovčí vlny, Bachovy esence a mnoho dalšího se zde nachází na jednom místě. Navíc se vám dostane odborného poradenství a služeb profesionální vizážistky, které vřele doporučujeme.

Každý z produktů, které Biooo.cz nabízí, prochází podrobným schvalovacím procesem, aby se vám dostalo jen toho nejlepšího. Pokud začnete s výběrem produktů již na webu, jistě vaší pozornosti neunikne speciální graf. Ten názorně ukazuje složení výrobku, takže ihned vidíte, z čeho všeho se skládá. Systém je pětistupňový, přičemž první kategorie říká, že je daná složka pro tělo i životní prostředí perfektní. Vše, co spadá do druhé kategorie, prochází technologickým zpracováním, avšak zcela bezpečným. Kategorie třetí obsahuje vše, co je na pomezí. Tedy látky, které neškodí, ale ani neprospívají. U látek ze čtvrté kategorie je již potencionální zdravotní riziko a kategorie pátá zahrnuje to úplně nejhorší pro naše zdraví. Biooo.cz však zaručuje, že produktů s obsahem látek ze čtvrté a páté kategorie u nich příliš nenajdete. Nicméně, někdy nelze určité složky nahradit přírodní alternativou, proto se sem tam objeví i produkt zahrnující horší kategorie ingrediencí.

Biooo.cz pořádá také speciální Akademie pro kreativní tvoření a načerpání nových informací. Více se již dozvíte přímo na stránkách obchodu. Vydejte se poznávat sílu přírody.

Foto: se souhlasem Biooo.cz
Foto: se souhlasem Biooo.cz

Zdroj: Biooo.cz

Foto: se souhlasem Biooo.cz

Tagy:
2 Komentářů
  1. IngridSmítalová 2 týdny ago

    Bio věci dávám hlavně dítěti.

  2. Lenka Hudečková 3 týdny ago

    nemusím mít vše bio, natož biooo 🙂

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account