Pařížanky nejsou krásnější než Češky nebo Slovenky, to určitě ne. Ale, vyzařuje z nich jiná energie! Jsou vyrovnané, sebevědomé, mají svůj osobitý styl a když to shrnu – jsou prostě šik. Také jsem si všimla, že tyto ženy docela přísně, ale zcela automaticky dodržují denní režim, životosprávu, péči o svůj celkový vzhled a milují tradice.

Pojďme se tedy na tento pařížský styl podívat zblízka. Mám pro Vás několik tipů, jak být šik jako dáma z Paříže.

1. Choďte vzpřímeně. V okamžiku, kdy se narovnáte tak se budete cítit sebevědoměji.

2. Pařížanky jedí 3x denně a odpoledne si někdy dají malou svačinku. Jedí opravdové a kvalitní potraviny a nikdy nejedí za chůze. Od malička mají tento styl stravování v sobě zakořeněn a dodržují jej. Zároveň si, ale jídlo užívají a milují rodinné večeře s několika chody.

3. Milují kvalitu, ale na druhou stranu jsou střídmé a nepodléhají konzumnímu stylu života. Krásným výstižním heslem je : KUPUJTE TO NEJLEPŠÍ, CO SI MŮŽETE DOVOLIT. Pařížanky chodí neustále upravené. Jsou na to tak zvyklé, údajně je to pohodlné a ušetří to i čas. Znají svoji postavu, ví co jim sluší, co si mohou dovolit a také mají přehled o barvách, které jim lichotí. Ve skříni mají obvykle jen takové kusy, které se doplňují a odpovídají celkovému stylu své nositelky. Většinou také nejsou majitelkami velkých skříní. Tímto jim tak odpadá každodenní problém milionů žen na světě s tím co ráno na sebe a jak to zkombinovat.

Milé dámy, i na nákupu můžete vypadat upraveně, nikdy nevíte koho potkáte….a ikdyž nepotkáte, buďte upravené kvůli sobě. Dbejte i na spací úbor, nemusí to být zrovna saténová košilka, ale i oblečení na spaní by mělo být kultivované. To platí i o oblečení na doma…ušmudlané legíny rozhodně nejsou šik ani sexy. Upravené budete mít větší sebedůvěru.

4. V líčení Pařížanky upřednostňují spíše minimalistický styl a tzv. přírodní líčení. Samozřejmě v Paříži potkáte spoustu výstředních typů, ale pravděpodobně to nebude originál Pařížanka. Také to nejsou velké vyznavačky plastických operací. Pokud se k nějaké úpravě rozhodnou tak je to většinou jen nějaká lehčí korekce. Mluvit o plastické operaci je pro Pařížanku tabu. Tyto ženy také vědí, že líčení nemá z obličeje udělat masku, ale slouží k rozjasnění a oživení pleti.

5. Neodmyslitelnou součástí šik dámy je PARFÉM. Parfém je vyjádřením Vaší osobnosti. Vyberte si svou osobitou vůni, která podrthne Váš styl. Vůně toho o člověku řekně hodně….

Shrnutí, aneb jak se přiblížit stylu Pařížanek

Žijte s chutí

Nedovolte si intelektuálně upadat

Zajímejte se o věci kolem sebe

Definujte svůj styl, poznejte sami sebe

Udržujte upravené sebe i prostředí kolem Vás (byt, kancelář atd.)

Jestliže ve svém stylu stále tápete, nemáte představu jak a kde začít můžu Vám pomoci, alespoň s tím KDE. Vydejte se do Paříže, načerpejte místní atmosféru, ochutnejte zdejší jídlo a kupte si francouzský parfém. Doufám, že stejně jako já nikdy nezapomenete na ten moment, kdy jdete po ulici a najednou před Vámi stojí ta nejvyšší dáma Paříže – Eiffelova vež

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account