Pokouším se sama sebe vážit a zvýšit sebevědomí.

Ahoj a dobrý krásný den všem.
Jsem zde nová a chtěla bych se podělit o svoji těžkou životní zkušenost a možná tak pomoci jiným ženám, které zažily něco podobného.

Jako každá dívka jsem snila o skvělém manželovi, s kterým založím rodinu a prožiji spousty úžasných let do konce života. Manžela jsem měla skvělého, pomáhal budovat bydlení pro naše očekávané miminko a zajímal se o vše okolo naší budoucnosti. Když tu najednou přišla změna. Najednou bylo vše špatně a má ženská intuice mi napověděla správně. Má jinou. Pátrala jsem na různých místech, vyptávala se manžela co je špatně a doufala, že to je jen zlý sen. Bohužel nebyl. Najednou si uvědomil, že mě nikdy nemiloval a nám by to do budoucna asi nefungovalo. V 8. měsíci mého těhotenství si přinesl domů zamilovanou valentýnku od své 23 let staré milenky a nevěděl co dál. U porodu nakonec byl a slíbil, že se mnou a naší krásnou zdravou holčičkou Elinkou zůstane. Bohužel to ale nebyl on. Porod byl těžký – dvě operace a málem jsem vykrvácela. Po návratu domů jsem sotva vstala k miminku, ale to už pro něj nebylo důležité. Neměl mě prostě rád a další čtyři měsíce se mezi námi prohlubovala propast díky jeho nové lásce, která se dodnes chlubí na sociální síti, jakého má úžasného přítele. On od nás odešel. Vyřešila jsem si soudně alimenty a péči o dítě a rozvod je nadohled. Do dnešního dne, vždy když se ráno vzbudím a podívám se na naši krásnou usměvavou dceru, nepochopím, jak ji mohl opustit a zničit vše, co jsme tak pracně osm let budovali.

Už je to za mnou. Nestojí mi za jedinou slzu. Není a nebude nikdy dobrým otcem, když opustí tak úžasné miminko a život kvůli slečně, která má tu drzost mi napsat email, že i když je můj manžel s ní a je teď tak šťastný, tak určitě bude i dobrý otec Elinky.

Dneska jsme si s Elinkou vyjely na výlet a užily krásné odpoledne u přehrady s kamarádkou. Každý den se raduji, že ji mám. Každý den si užívám její zdraví a štěstí. Každý den plánujeme zábavu a hledíme do budoucnosti s úsměvem.

Pokouším se odpustit tomu, kdo nám nejvíce ublížil. Pokouším se sama sebe vážit a zvýšit sebevědomí. Jsem dobrá máma a to je to nejvíce.

Ráda bych zde psala o tom, jak po tak těžké ráně jdu s hlavou vztyčenou a užívám si život. A pokud se jednou najde nějaký nový lepší tatínek, nebudu se bránit a pustím ho do svého tak zlomeného srdce.

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account