první části našeho článku jsme vám poodhalili několik znaků, které jsou jasnými ukazateli toho, že se vaše první rande vyvíjí správným směrem (samozřejmě pouze za předpokladu, že je vašim cílem udělat dobrý dojem. Pokud jste se ocitli na rande, ze kterého byste nejraději prchli a pozorujete u vašeho protějšku několik těchto znaků, je načase promyslet si strategii útěku:)
Zde tedy pokračování první části a několik dalších věcí, na kterých poznáte, že se vám povedlo váš protějšek okouzlit.
Uvádění do rozpaků
Pokud vám váš společník či společnice začne v průběhu rande pokládat o něco osobnější otázky či vás začne (i úmyslně) uvádět do rozpaků, berte to jako dobré znamení. Povrchní konverzace na téma koníčky je za vámi a nyní se váš protějšek snaží poznat vás o něco víc. Uvést někoho do rozpaků je určitý druh flirtu a jasným znakem toho, že si dotyčný/dotyčná umí představit víc.
Hledání věcí společných
Lidé, kteří jsou nám podobní, se nám jeví sympatičtější, než lidé od nás odlišní.
Lidem, kteří se nám líbí, bychom se rádi podobali, resp. se snažíme najít společné vlastnosti.
Lidem, kteří se nám líbí a lidem, kterým se chceme líbit my, častěji přitakáváme než protiřečíme.
Co to znamená pro váš milostný život? Že věty typu ‚Jé, to máš stejně jako já, taky jsem totálně závislý na kafe!‘ nebo ‚Tos řekl fakt hezky, to vidím stejně,‘ či ‚Hawai je i moje oblíbená pizza!‘ jsou jasným znamením, že se někomu líbíte.
Tohle je tááááááák skvělé rande…
Řekla vám sama, bez vyzvání, jak moc se jí tu líbí a jak se skvěle baví? Řekl vám sám od sebe, že je rád, že jste si vyšli a že se s vámi dá skvěle bavit? Bingo! Pokud se nám někde nelíbí, většinou to nekomentujeme. Pokud člověk sám od sebe, bez jakéhokoli podnětu řekne, že se dobře baví, znamená to, … … … že se dobře baví!
Příště bychom mohli…
Toto pravidlo je i pro ty méně vnímavé: pokud váš protějšek dělá plány pro příští rande, znamená to jednoznačně, že by vás rád znovu viděl 
Odvoz domů
Pokud vám byl nabídnut odvoz domů či doprovod k tramvaji nebo naopak byla vaše nabídka k odvozu či doprovodu přijata, můžete si blahopřát k úspešně zvládnutému rande. Znamená to, že vám protějšek jednak důvěřuje a jednak je ochotný prodloužit vaše rande ještě o něco déle.
Pomalé loučení43-napadu-na-rande
Znáte situaci, kdy se dva lidé loučí, ale nikomu z nich se pořádně nechce? Dvacet posledních ‚tak ahoj‘, několik posledních vět, ujištění, kdy a jestli se znovu uvidí, najednou pomalá chůze a při rozchodu několik otočení se zpátky a zamávání? Tato situace sice nemusí nastat přímo na prvním rande, nicméně pokud rozloučení trvá déle než obyčejné ‚tak čau‘, otočení se a odkráčení, můžete vzít jed na to, že jste ve vašem protějšku zanechali velmi příjemný pocit.
Tyto body vám poslouží jako základní orientace, pokud si na rande nejste jistí, na čem jste. Teď už schází jediná věc: vyrazit si a dobře se bavit! Že nevíte kam? Inspirujte se v našem e-booku 43 tipů na rande.
Hodně štestí! 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account