Pražským Lucerna Music Barem se zase jednou nesla živá hudba a zpěv Báry Basikové. Na jeden den se stal dějištěm natáčení klipu skupiny Hrací skříň Praha. Ta se rozhodla v nepříliš veselé době sebe i své příznivce pobavit skladbou Jsou Vánoce, ty vole, coververzí známého hitu Love Is All Around od britské skupiny The Troggs.

Skladbu pak v devadesátých letech znovu zpopularizovali Wet Wet Wet a romantické komedie Richarda Curtise Čtyři svatby a jeden pohřeb a Láska nebeská.

Hrací skříň Praha však pojala nahrávku s humorem sobě vlastním: „Nechtěli jsme být vulgární,“ říká Michal Filip, spoluautor textu a majitel Lucerna Music Baru. „Oslovení ty vole je použito v pozitivním smyslu. Chceme pobavit, naladit, ale nepřesladit, jako se to děje ve většině písní s vánoční tematikou.“

Ke spolupráci na natáčení písně skupina oslovila Báru Basikovou: „Hrací skříň je mou velmi oblíbenou kapelou, se kterou si vždycky moc ráda zazpívám. Tenhle nápad vánočního songu jsem ihned uvítala,” řekla zpěvačka, kterou v písni doprovází dětský pěvecký sbor Andílci.

„Klip natáčel náš letitý kamarád Zdeněk Suchý a dostal do písně přesně ten lehoučký humor, který charakterizuje Hrací skříň a v dnešní době ho všichni nutně potřebujeme,“ dodává Basiková.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account