Osnova: 1- mé pocity a důvody podnikání „svatby a příroda“
               2- nové já – osud
               3- můj příběh – osud
               4- proč právě já
               5- ceny a kontakt

               1-  podnikání – nový životní styl
        To co dokáže člověk dělat od srdce a s láskou pro sebe, protože to miluje, dokáže tímto svým životním stylem dávat více druhým lidem a získat za to i svou náležitou odměnu. To je podle mě dar a poslání každého z nás. Proto jsem se rozhodla pro změnu ve svém životě a začít dělat to, co mám opravdu ráda a co mě baví a čím chci dělat radost sobě i druhým. Chodím ráda do přírody jen tak si sednout na místa, která mě osloví svojí krásou a klidem, sbírám vše, co mi přijde zajímavé a je možné použít jako dekoraci (kamínky, větve ze stromů, květy, suchou trávu, šišky, mech, barevné listy, plody lesa, no prostě vše co vidím v přírodě kolem sebe) i k výzdobě v různé roční období, ráda tančím a věřím v pomoc matky Země a základních elementů, které dokáží ovlivnit směr naší cesty životem a tím i nový vztah s partnerem, baví mě komunikovat s lidmi a pomáhat jim vnímat jinak přírodu a její dary pro nás pro lidi a obzvlášť v den D – svatební den. Baví mě tvořit intuitivně z toho, co roste v tu chvíli, kdy přijde den D – dle mého názoru má velký význam období, které si pár zvolí pro manželský slib (něco to o nich říká na začátku společné cesty)
                 
                 2-  nové já – jinak by to nešlo – osud
          Začátek všech změn v mém životě, které ovlivnily mé nynější rozhodnutí, je datován k polovině srpna 2015. Do té doby jsem o svých možnostech a darech i své intuici vůbec netušila. Žila jsem svůj profesní život podle vzoru firmy, ve které jsem již 6 let úspěšně podnikala a získávala pocit ženy s úžasnou kariérou a ohodnocením. Můj soukromý život byl ovlivněn mými pracovními úspěchy, z velké části výchovou mých rodičů (mého dětství) a součástí mého života byl i můj manžel, kterého jsem si vybrala před 25 lety a měla s ním 3 úžasné děti. On byl též ovlivněn výchovou svých rodičů, svého dětství a mnou. Každý z nás si vybral to své „zrcadlo“. V ten osudný měsíc a rok mé ego, díky změně ve vztahu manžela ke mě a jeho rozhodnutí, utrpělo velkou ránu, která mě pomohla se zastavit. Jak se říká: jednou jste na hoře a pak zas dole.  Bez pádu na dno, bych nikdy nebyla tam, kde jsem nyní. Tato situace mě přinutila hledat jinou pomoc, než jsem doposavad znala a tou novinkou byly: konstalace, šamanské bubnování, psychologický rozbor a pochopení svých projevů všech negativních pocitů, které člověk v těchto těžkých situacích zažívá a přirozeně čistí svůj zármutek i křivdy z minulosti (dětství a jeho výchovu): pláč, vztek, bolest a strach. Až potom jsem byla schopná, uvidět svoje vlastní chyby, které jsem do té doby nedokázala identifikovat, natož si je připustit a až po té se začít měnit.
            3- příběh – to co přirozeně umím
         Kde jinde v mém případě by mohl osud zasáhnout, než na svatbě!!!! Po čtyřletém vývoji mého pravého já, tedy v roce 2019 přišla pozvánka na svatbu manželova příbuzného. Oba, já i muž jsme chtěli pomoci, proto jsme se ocitli tři dny před svatbou na místě, kde byl ženich s nevěstou a cateringová společnost a dojednávaly se poslední detaily pro přípravu svatební hostiny. Bohužel pro nevěstu to bylo první setkání s onou místností v kulturáku z komunistické éry, která byla již před měsícem dojednána jako místo svatební hostiny. Umíte si asi představit ten šok a hrůzu, která se objevila v očích nevěsty. Na konec ji vyhrkly i slzy zoufalství, se slovy: „to je hrozná místnost, tady já svatbu nechci“. Co teď? Pohotově jsme se s manželem zapojili do řešení problému a nabídli svoji pomoc s páteční výzdobou (den před svatbou). Ještě nikdy jsem nic takového nedělala, nikdy mě to nikdo neukazoval a nikdy jsem se o to nezajímala. Nevím, jak se to stalo, ale aniž bych se domlouvala s nevěstou, která také pomáhala s výzdobou s ženichem, začala jsem používat půjčený materiál z jiné svatby na zdobení starých komunistických židlí pro nevěstu a ženicha, které jsem celé úspěšně zakryla a pro nás svatebčany též židle ozdobila bílými stuhami, dokonce jsem musela stříhat silnější stuhy na polovinu a pak je navazovat, aby se dostaly na výzdobu všech židlí, podle počtu svatebčanů. Věřte, nevěřte ani já nechápu, kde se to ve mně vzalo, vše jsem uměla i ozdobné uzle, které jsem nikdy v životě ještě nevázala. Pustila jsem se do zakrývání starých kamen pomocí větví a břečťanu a bílých látek. Natrhala a ozdobila jsem květy holé stoly pokryté bílými ubrusy. Za 3 hodiny bylo hotovo a dodnes mě mrzí, že jsem neměla ten nápad vše si vyfotit a ukázat naše společné dílo. A musím říci, že mě dodnes hřejí slova nevěsty: „ Dášo, to je moc krásné, moc děkuju“. Toto nebyl můj konec s výzdobou na této svatbě. Napadl mě úžasný dárek pro novomanžele, zajistit jim projížďku nazdobenou lodí po vodě s romantickou atmosférou: vhodnou písní, večerním osvětlením a vstupní branou na lodičku. Tento nápad byl svatební perličkou jak pro nevěstu a ženicha tak pro hosty. Bohužel výzdobu loďky, bránu z vrbového proutí, ozdobenou břečťanem a květy růží jsem si opět nevyfotila. Ani ve snu by mě tehdy nenapadlo, že je to důležité pro můj rozjezd v podnikání – ukázku mé práce.
Až dnes jsem dostala odvahu pustit se do podnikání s tím, co mě baví a co mám ráda a vzpomněla si na slova nevěsty, ženicha, jejich tatínka i tchýně a též sestry a manžela ženicha. Ta slova byla: „Dášo proč se tím neživíš, když ti to tak jde samo od ruky?“ Celý rok a něco mi trvalo si uvědomit, že mě brání pustit se do toho, co intuitivně ke mně patří a co je pro mě naprosto přirozené, byl zvyk a pravidlo této společnosti:  Víte, když dnes někdo něco chce dělat, tak je přece jasné, že má mít na to školu nebo minimálně kurz, má mít praxi v tomto oboru a fotky, kterými se prokáže těm druhým, že něco umí. A též spousty doporučení, aby byl zajímavý mezi dnešní konkurencí.
             4- proč právě já
        Nic z toho zatím nemohu nabídnout pro svůj rozjezd, a přesto věřím, že budu pro vás, kdo chce svatební výzdobu svatebních prostor a místností nebo venkovních prostor a třeba stodol vhodných pro svatební obřady, hostiny výhradně v přírodním stylu v jakékoli roční období, zajímavá!!!!!! Proč? Miluju přírodu a věřím, že i ona miluje mě: kdo jiný by mohl najít na procházce lesem dva tisíce korun než já, kdo jiný by uměl z vrbového proutí vyrábět ozdobné koule na vánoce bez návodu, přípravy nebo jakékoli praxe než já, kdo jiný by dokázal z lesa za jakéhokoli ročního období přinést puget, který ozdobí a provoní místnost než já!!!! To je mé doporučení plus toto foto mé podzimní výzdoby, kterou jsem si vyfotila:
 
             5- ceny a kontakt pro objednání svatební výzdoby, hledání a konzultace míst vhodných pro obřad, hostinu a rituál, svatební rituál v přírodě nebo konzultace na svatební romantické překvapení v přírodě
Co ode mne můžete čekat:
 
1-      První bezplatnou schůzku pro analýzu vašich představ o místě a stylu svatební výzdoby – zdarma
2-      Druhá schůzka s konkrétními nápady a návrhy jak místa svatebního obřadu, hostiny a večerní zábavy pro svatební hosty a jejich výzdoba a konkrétní rozpočet – cena této schůzky podle náročnosti od 800,- Kč do  1.500,- Kč (zvlášť jsou mé náklady na cestu podle lokality)
3-      Konzultace na přírodní rituál – předsvatební rituál s podporou matky Země a pěti elementů – příprava novomanželů na tento rituál – 500,- Kč na osobu
4-      Rituál plus výběr místa plus výzdoba v dané lokalitě 5.000,- Kč (v ceně není zahrnuta cesta, je možné zajistit koně pro pár nebo koňské spřežení s kočárem, v zimě se saněmi, též jsou zvlášť mé náklady na cestu dle lokality)
5-      Schůzka pro přípravu romantického dárku nebo překvapení pro novomanžele – konzultace a analýza nevěsty a ženicha – 500,- Kč
6-      Další schůzka – představím návrhy a zajistím vše ohledně romantického překvapení – podle náročnosti od 3.000,- Kč více (lze zajistit koně pro pár nebo koňské spřežení s kočárem, lodičku, romantickou hudbu, romantické osvětlení, též jsou zvlášť mé náklady na cestu dle lokality)
 
Kontakt na mě: telefonní číslo – 777199181
                             Email – da**********@se****.cz
                           
Moje adresa: Vápno 67
Kam za vámi ráda zajedu: Středočeský kraj
                                            Východočeský kraj
 
 
 
 
                          
 
    

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account