Romantika i zážitek pro oba….
Předvánoční čas vnímá hodně z nás jako něco zlého, děsivého a nepříjemného. Není divu, v práci je toho až nad hlavu, tma a počasí venku nám také nepřispívá a všudypřítomné reklamy plné pohodových večerů nás přivádí k šílenství.
Ráno do práce, večer z práce, nejradši padnout do postele a koukat do zdi, ale to nejde. Buď něco potřebují děti, nebo pokud je ještě nevlastníme, potřebuje něco drahá polovička. V tom horším případě potřebuje něco naše druhé já i děti. Strašně moc bychom si chtěli taky ukousnout trochu té vánoční nálady, udělat si věnec z chvojí, dojít s kamarádkou na svařák, ale nějak se nám to nedaří.
 
Únik z tohoto shonu nabízí třeba adventní zájezdy do zahraničí. Zájezdy proto, že vás tam doveze někdo jiný a vy se nemusíte zas trápit za volantem a závidět ostatním už pátý kelímek punče. Mnoho agentur a cestovek pořádá jednodenní akce, kdy vás ráno nabere autobus a večer zase přiveze zpět. Možná se teď hrozíte toho autobusu, ale není třeba, staré karosy už dávno nejezdí a nové dálkové autobusy jsou skvěle vybavené i pohodlné a zvládnete se v nich i příjemně prospat. Ve vybrané destinaci pak buď využijte průvodce, nebo vyražte na svou pěst.
Zájezd na adventní trhy je příjemným odpočinkem pro oba, konečně na sebe máte čas a konečně si můžete užívat advent. Jste v jiné zemi, neznámém městě, nikdo vás nehlídá, nehoní, telefon máte snad i vypnutý a můžete si naplno užívat vánoční atmosféry. Ochutnat místní speciality i tradiční pochoutky, vypít svařáku nebo punče co hrdlo ráčí, nakoupit drobnosti pro radost i vánoční dárky pro blízké, obejít si obchody, stánky, podívat se na stromeček a dělat všechno to, co doma tak nějak nestihnete. Tady nemáte jinou volbu, jednou vás sem dovezli a tak si musíte užívat Vánoce, dokud vás zase neodvezou a tak vám nezbývá nic jiného, než zahodit všechny povinnosti a obavy a jen tak nasávat atmosféru.
 
Máte nějaké zaručené tipy, kaam vyrazit??? Podělte se *gift*:-D

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account