Mnoho z nás má velké cíle a většina z nás jich chce rychle dosáhnout. V našem životě se často objevují různé stresové situace, které chceme lépe zvládat.  Právě pro tyto situaci je určené tarotové koučování.
 
Tato metoda v sobě propojuje klasické koučování s tarotem. Během sezení snáze pochopíte danou situaci a rozhodnete se, zda ji změnit nebo přijmout. Podíváme se na svůj život, práci a další situace ve Vašem životě z jiné perspektivy, probudíte svou intuici a začnete účinněji využívat své vnitřní zdroje.
 
Během tarotového koučování zjistíte, co pro svůj úspěch můžete udělat vy sami. Tarotové koučování je strukturované a zaměřené na cíl a neustále se vrací přesně k tomu, čeho chcete v dané situaci dosáhnout.
 
Tarotové koučování spojuje výhody klasického koučování a tarotového výkladu. Tarotové koučování nám pomůže pochopit situaci a rozhodnout se, zda ji změníme nebo přijmeme. Můžeme se tak na svůj život i kariéru podívat z jiného úhlu pohledu, probudíme tak svou intuici a začneme mnohem účinně využívat naše vnitřní zdroje.
 
Mnoho lidí si představí, že během tarotového koučování budu mluvit především já a řeknu jim, co je čeká a co je nemine. To je však mylná představa – tarotové koučování je zaměřeno na cíl a vrací k tomu, čeho ve svém životě chceme dosáhnout. Při této metodě využívám zenový tarot.
 
Tarotové koučování nám napomáhá se rychleji dostat k podstatě věci a mnohem rychleji nám pomáhá pojmenovat vzniklou situaci a lépe jí vzít do svých rukou. Mnohem efektivněji tak najdeme i řešení.
 
Jakým způsobem pracuji?
 
Při sezení s klienty kladu důraz na to, abychom pracovali takovým způsobem práce, který bude ušitý na míru právě vám – při své práci se řídím etickým kodexem koučů a vše, s čím během sezení budeme pracovat, se nedostane k třetí straně.
 
Na samém počátku sezení pracujeme s ujasněním tématu a díky obrázkům si ujasňujeme cílový stav. K jednotlivým obrázkům, s kterými během sezení pracujeme, pokládám otázky a pracujeme tak i na jednotlivých krocích, jak dojít k cíli a jak překonat a využít překážky na dané cestě. Během sezení vytvoříme plán jednotlivých kroků, které pro vás budou motivující a jsou důležité ke zvládnutí cesty k cíli.
 
Po ukončení sezení tak budete vybavení potřebnými nástroji a s radosti i chutí se tak můžete vydat do života, který bude skutečně podle vašich představ.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account