Starší známé osoby se nechávají očkovat. Jak riziko vidíte vy?
 

»Gandalf« McKellen se nechal naočkovat proti covidu! Cítím euforii, hlásí

lavný herec Ian McKellen (81), jenž se pyšní titulem sir, se nechal jako jeden z prvních britských seniorů naočkovat vakcínou proti koronaviru. Ve snaze podpořit očkování u veřejnosti se u toho slavný představitel Gandalfa z filmové série Pán prstenů nechal i vyfotit.
Herec a zároveň anglický sir Ian McKellen, známý nejenom z filmů z pera J.R.R.Tolkiena, ale také z filmové série o X-Menech, si nechal aplikovat vakcínu na covid-19. První dávku vakcíny od farmaceutické společnosti Pfizer si nechal vpíchnout v nemocnici Queen Mary University Hospital, aby tím podpořil britskou očkovací kampaň. Koneckonců vzhledem ke svému požehnanému věku se nachází v rizikové skupině lidí, pro které by nákaza koronavirovým onemocněním mohla být fatální. „Cítím euforii,“ hlásil po „včeličce“.„Gandalf” se plácnul přes kapsu: Milionový dar pro kolegy v nouzi!


 

„A samozřejmě je to bezbolestné,“ dodával pro ty, co by se očkovávání obávali právě z toho důvodu. Tento slavný divadelní i filmový herec, jehož kariéra se datuje od 60. let minulého století, samozřejmě nebyl jedinou celebritou, co podstoupila očkování. Do rukou lékařů se prozatím svěřil například jedenaosmdesátiletý rokenrolový zpěvák Marty Wilde nebo dvaadevadesátiletý herec a moderátor Lionel Blair.
Také britský hudebník Paul McCartney (78), někdejší člen kapely Beatles, nedávno prohlásil, že je přesvědčen, že „vakcína nás z toho dostane. Nechám se naočkovat hned, jak to bude možné,” uvedl  v nedávném rozhovoru pro britský plátek The Sun.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account