Náš den „D“ jsme vybrali v říjnu a nyní vám ho rádi přiblížíme.
Začalo to zásnubami. Nebojte se, žádná romantika typu svíčky na dráze, klenutí na tréninku, ani v cíli závodu se nekonala. Jak to proběhlo si necháme pro sebe. Následoval oznam rodičům, což jsme nějak zvládli a začali jsme s přípravami.

Od začátku, kdy jsme plánovali naši svatbu jsme věděli, že si ji především chceme užít a mít ji lehce spojenou s během. Jelikož jsme oba sportovci a já navíc milovnice folklóru a tradic, snažili jsme se vše skloubit.
První krok byla volba svatebního oznámení. Ve spolupráci s kamarádem grafikem jsme připravili návrh ve formě startovního čísla. Jsme smíšený Česko-slovenský pár, proto jsme se rozhodli tento motiv přenést i na kartu, která oznámí tuto krásnou novinu všem blízkým. Zvolili jsme elegantní styl, aby bylo jasné, že jde o velkou slávu. Zároveň těm, kteří ví, jak to chodí na běžeckých závodech připomnělo právě ono číslo běžce. Naše, v tuto chvíli bylo jedno pro oba a je jasné jaké to bylo. Pro lepší pochopení, kdo, kdy se má kam dostavit jsme připravili doplňující kartičky s pozváním k svatebnímu stolu, či na večerní pařbu.
Místo
Svatba v říjnu nedává moc možností, proto jsme se rozhodli pro interiér. Mě už dávno (právě ve škole lidového tance) okouzlil zrekonstruovaný prostor bývalé sýpky v Medlánkách, kde jsem si představovala tu romantiku, při prvním novomanželském tanci. Klaplo to! Prostor byl dostupný a my jsme mohli plánovat další kroky.
   
Jak to už bývá každé nevěsty i já měla své sny o dlouhých bílých šatech, kytce, a především svatbě v kostele. Jakub je skvělý a přistoupil dokonce na svatební obřad se mší svatou a mně se splnil sen, jak mě tatínek vedl k oltáři.   
Po východu z kostela pro nás kamarádi připravili malé překvapení. Do společného života jsme opravdu vběhli a společně jsme proběhli cílovou pásku až do stanice s našim společným příjmením.
S během jsme to nechtěli moc přehánět, ale bylo téměř žádoucí zajít se vyfotit na místo, kde jsme se poznali a trávili spoustu společných chvil. Vytvořili jsme tak nádherné fotky na dráze, které nám spojení s během bude připomínat do konce života.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account