V loňském roce Martin Chodúr úspěšně bodoval se svou autorskou písní Klidně plakej dál v hitparádě Česká dvanáctka, kterou moderuje Martin Hrdinka a kterou každou neděli vysílá Český rozhlas Dvojka. Udržel se v ní 35 týdnů a vyhrál nejen Zlatou dvanáctku, ale i Platinovou dvanáctku. Po Ewě Farné se stal teprve druhým interpretem, který v tříleté historii tohoto žebříčku toto ocenění získal.
Ve stejné hitparádě se letos mimořádně daří i jeho další autorské písni Síla mít rád, která se v tomto žebříčku drží 33 týdnů. Dvakrát byl na 5. místě, také dvakrát obsadil 4. a sedmkrát 3. místo, desetkrát se umístil na 2. a jedenáctkrát na 1. místě. A k získání ocenění Zlatá dvanáctka mu chybí už jen jedno vítězství! Největším konkurentem Martina v tomto žebříčku je momentálně Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser s písní Ádieu a David Deyl se svou španělsky zpívanou novinkou Ahora.
Pokud byste chtěli slyšet píseň Síla mít rád naživo, vypravte se na některé z Martinových vystoupení. V září si ji budete moci poslechnout ve Staré Boleslavi, v říjnu ve Stochově a v Hradci Králové a v listopadu v pražském Divadle U Hasičů, na kterém Martin oslaví deset let působení na scéně naší populární hudby. Jeho aktuální rozhlasový hit nebude chybět ani na jeho dvou prosincových Vánočních koncertech s Filharmonií Bohuslava Martinů ve Zlíně.
Hned po čtrnáctidenní dovolené na Mallorce, na které je Martin pochopitelně s přítelkyní Ivonkou a s tří a půlletým synkem, Martínkem, si 17. září v pražské O2 Aréně nenechá ujít koncert svého oblíbence, kanadského zpěváka, Michaela Bublého. První pražský koncert kanadské hvězdy před pěti lety totiž Martinovi utekl.
Vstupenky na koncert Martin Chodúr – 10 let na scéně, který se uskuteční 16. listopadu ve výše uvedeném Divadle U Hasičů v Praze, si můžete objednat na https://www.divadlouhasicu.net/vstupenky/?sid=71555
Přeji vám hezké hudební zážitky *heart*
Eva
 
 
Popis fotografií:
1. Martin Chodúr s moderátorem hitparády Martinem Hrdinkou a se svým manažerem Janem Adamem
    (Titulní foto – autor Adam Kebrt, Český rozhlas)
2. Martin Chodúr v přírodě (Foto: Ivana Tomisová)
3. Martin se svým synkem Martínkem na hradě Hukvaldy (Foto: Ivana Tomisová)
4. Martin s přítelkyní Ivonkou a se synkem Martínkem na Soláni v Beskydech (Foto:Ivana Tomisová)
5. Martin Chodúr (Foto: Ivana Tomisová)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account